Oprogramowanie Podkategoria: Oprogramowanie

Sortuj po:

« poprzednia strona · 2
 • Części Iveco Śląsk »

  Sklep wysyłkowy jaki znajdziecie Państwo pod adresem www. ivecosklep. pl zapewnia Wam wszechstronną ofertę wszelkiego rodzaju części zamiennych jakie przeznaczone są zgodnie z nazwą sklepu konkretnie do samochodów wyprodukowanych przez Iveco. Z pomocą klarownie zaprojektowanej struktury kategorii w niniejszym sklepie nikt nie będzie miał kłopotów z szybkim wyszukaniem części do konkretnego układu swojego samochodu. Części są w większości przypadków opisane modelem i rocznikiem samochodu do jakiego one pasują (w razie wątpliwości wystarczy zadzwonić pod numer telefonu podany na stronie i zapytać o szczegóły). Sklep prowadzi firma, która od przeszło dwóch dekad zajmuje się sprzedażą części motoryzacyjnych, bezustannie poszerzając zakres swojej oferty tak, aby jak najlepiej poczynić zadość potrzebom swych klientów. Sklep ten zapewnia prosty i wygodny proces zakupów, nowe części samochodowe o wysokiej jakości i w przystępnych cenach, a także wysoką jakość obsługi i szybką wysyłkę zamówionych części do Iveco.

  Data dodania: 19 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Brukarstwo Ozimek Opole - Arbi »

  Firma brukarska Arbi oferuje profesjonalne układanie kostki brukowej na chodnikach, wjazdach czy w ogrodach. Realizujemy każdy projekt naszych klientów. Efektem jest kostka brukowa tworząca estetyczne i nieraz bardzo fantazyjne wzory. Wykonujemy prace brukarskie zarówno u klientów indywidualnych, dla firm jak i wreszcie dla klientów instytucjonalnych w trakcie zamówień publicznych. Brukarstwo Arbi to także sprzedaż i transport kruszyw budowlanych i drogowych. Posiadamy bogatą bazę sprzętową w postaci koparek czy koparko-ładowarek, wywrotek. Dzięki temu wykonujemy prace ziemne wszelkiego typu. Brukarstwo Arbi zaprasza do współpracy.

  Data dodania: 08 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • CDN XL »

  Comarch XL jest zaawansowanym systemem klasy ERP dedykowanym do zarządzania firmą. Został skonstruowany z myślą o średnich i dużych firmach aktywnych w wielu specjalnościach. Z racji wielomodułowej budowy zezwala na ścisłe dostosowanie swojej funkcjonalności do wymagań użytkownika. Comarch XL wspiera pracę wszelkich kluczowych działów przedsiębiorstwa: wytwórczych, magazynowych, sprzedażowych, finansowych. Do tego jest potrzebnym narzędziem dla zarządu przedsiębiorstwa. Dzięki poszerzonym i banalnym w obsłudze analizom dziedzinowym umożliwia podejmowanie precyzyjnych decyzji biznesowych na podwalinie zdobywanych danych ze wszystkich modułów. Dzięki zastosowaniu Comarch XL podmiot gospodarczy osiąga wygodę pracy i poprawę jej jakości na wszystkich szczeblach, co przyczynia się do wzmożenia przewagi konkurencyjnej na rynku. System Comarch XL jest jednym z najchętniej nabywanych w Polsce, a umocniona pozycja producenta i rozwinięta sieć partnerska zapewniają bezpieczeństwo inwestycji.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia F.U.H. PK EXPERT »

  Nasza firma oferuje usługi komputerowe w szerokim zekresie na terenie miasta Lublin i okolic z dojazdem do klienta. Diagnostyka i naprawa komputerów, odzyskiwanie danych plików zdjęć, dokumentów, oczyszczanie i konserwacja komputerów lublin, usuwanie wirusów szkodliwego oprogramowania oraz pomoc w zabezieczeniu komputerów przed pononymi usterkami i wirusami oraz niechcianym oprogramowaniem które blokuje komputer i uniemożliwia komfortową pracę na komputerze, tworzenie stron www, składanie komputerów. Dzięki naszej współpracy z wieloma znanymi firmami w branży ubezpieczeniowej możemy zaoferować szeroki wybór Ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, biznesowych, na podróż. Współpracujemy z Ergo Hestia, Mtu, Proama, InterRisk, Generali, Compensa, Hdi, Warta, Uniqa. Oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne na samochód OC AC NNW ASS jak również majątkowe na mieszkanie dom od ognia, zalania kradzieży i innych zdarzeń losowych i odpowiedzialności za szkody spowodowane osobą trzecim.

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dobre programy »

  Witamy ochoczo na naszej witrynie, jedynego miejsca w sieci, gdzie będziesz posiadał dostęp do tak dużej cyfry bezpłatnych programów oraz będziesz potrafił przetestować także dobre programy płatne, dzięki ich wersjom demonstracyjnym.
  Niezależnie którego programu poszukujesz, z całą pewnością uda Ci się go tutaj odnaleźć – każde programy podzielone są na grupy, co sprawia, że ich wyszukiwanie jest naprawdę nieskomplikowane i intuicyjne. Nasza witryna gwarantuje Ci gigantyczny wybór programów multimedialnych, antywirusowych, aplikacji upiększających Twój OS, zabezpieczeń sieciowych, oprogramowania serwerowego, edytorów tekstów i wiele, wiele odmiennych.
  Wszystkie darmowe programy, które znajdziesz na naszej stronicy, opatrzone są rzetelnymi recenzjami, instrukcją ich instalacji, czy też dodatkowymi uwagami w razie takowej potrzeby. Będziesz mógł znaleźć także bardzo wiele screenów, dzięki czemu jeszcze przed ściągnięciem programu, dowiesz się mniej więcej jak wygląda a także jak może funkcjonować.

  Data dodania: 03 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • CRM »

  CRM to nowoczesny sposób zarządzania firmą. Oprogramowanie umożliwia efektywniej zarządzać relacjami z klientami, jednocześnie weryfikując PR firmy. Wdrożenie CRM wiąże się z wprowadzeniem strategii biznesowej skierowanej na klienta. Takie rozwiązanie usprawnia komunikację. System IHK CRM jest uniwersalnym narzędziem zarządzającym danymi, jak również udostępniającym raporty i dane statystyczne.Nasz CRM oparty jest o technologie webowe, tak więc jest dostępne przez przeglądarkę z każdego miejsca, gdzie jest dostęp do internetu. Specjalne skrypty i certyfikaty zapewniają bezpieczeństwo działania systemu. Zapraszamy do naszej siedziby w Łodzi, w celu szczegółowej prezentacji systemu CRM.

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • System comarch Optima - Łódź i Kraków »

  Comarch to jeden z głównych producentów programów biznesowego dla firm, zarówno takich małych, oraz i tych dużych. Comarch Optima to {funkcjonalnie|sprawnie] funkcjonujący system, dzięki czemu można w innowacyjny styl kierować własną firmą. W każdym przedsiębiorstwie trzeba skorzystać z nowoczesnych programów do fakturowania i także aplikacji danych. Zintegrowany program cdn Comarch świadczy wszystkie potrzeby podczas zarządzania firmą. Cały program ma kilkanaście modułów, które są ze sobą integrowane. Program jest prosty w obsłudze. Aplikacje działają w oparciu o jedną bazę danych. Z oprogramowania mogą skorzystać bardzo niewielkie, ale i duże firmy. Umożliwiony wspomagany jest proces obsługi zarządzania kadrą, fakturowania a także prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz rozliczenia z różnymi urzędami. Poszczególne moduły obsługują także potrzeby niezwykle dużych przedsiębiorstw o ogromnym stopniu zaawansowania. Naprawdę warto z tego skorzystać.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty Internetowe Wrocław »

  Po dziesięciu latach działalności na rynku internetowym firma GERY DESIGN zmienia nazwę na GRECH GROUP i tworzy dwa działy. Jednym z utworzonych działów jest GRECH DESIGN - projekty internetowe, dział który odpowiedzialny jest za nowe projekty internetowe.
  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy dla firm CDN Optima i CDN XL »

  Comarch to jeden z głównych producentów oprogramowania biznesu dla firm, także takich małych, jak i tych wielkich. Comarch Optima to sprawnie działający system, dzięki któremu można w nowoczesny sposób kierować posiadaną firmą. W każdym przedsiębiorstwie trzeba skorzystać z nowoczesnych programów do fvat i także aplikacji bazodanowych. Spójny program cdn Comarch obsługuje wszystkie potrzeby podczas zarządzania firmą. Cały program ma kilkanaście modułów, które są ze sobą integrowane. Program jest łatwy w obsłudze. Aplikacje pracują w oparciu o jedną bazę danych. Z oprogramowania mogą skorzystać bardzo małe, ale i wielkie firmy. Umożliwiony wspomagany jest proces obsługi zarządzania kadrą, fvat a także prowadzenia książki przychodów i rozchodów i rozliczenia z różnymi urzędami. Wybrane moduły obsługują również potrzeby bardzo dużych przedsiębiorstw o znacznym stopniu zaawansowania. Faktycznie warto z tego skorzystać.

  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Crm »

  Szalenie szybki i bezpieczny przepływ dokumentacji firmowej, począwszy od podstawowych faktur, zamówień po alerty przypominające o kończącym się terminie regulowania należności. Nowoczesne systemy zarządzające crm to przede wszystkim zdecydowana efektywność pracy to ograniczenie zaangażowania wkładu ludzkiego do minimum, to poszanowanie interesów własnych oraz naszych kontrahentów poprzez rzetelną i sprawną obsługę. Crm zdecydowanie największą rangę pozyskują w dużych przedsiębiorstwach gdzie monitoring procesów jest szczególnie trudna i skomplikowana.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla pozycjonerów »

  Pomyśl sobie, że siedzisz przed ekranem monitora i patrzysz na sytuację swojej strony w yandex. Opisywane w tym miejscu przykłady na katalogowanie stron mają sporo ciekawych zależności ułatwiających uzupełniających katalogowanie stronic www. Możesz także używać życia przy naszej każdej wersji oprogramowania doraźnie. Trzeba sporo powiedzieć o przeróżnych produktach, pomimo tego aplikacja do pozycjonowania sb4 jest jednym z lepszych na rynku. Powinno się posiadać coś, co ułatwia pozycjonowanie stronic www. Firma nasza wytwarza od lat sporo przeróżnych projektów dla postaci, które dbają o swój interes, dlatego można poświęcić trochę czasu na zaznajomienie się z opisywaną ofertą. Jeżeli kondycja serwisu jest zanadto niska, z pewnością należy ją podnosić w wynikach, czyli podnosić jej atuty w oczach google. Nasza aplikacja pomoże klientom zredagować i zapisać wyśmienite artykuły. Rzecz jasna, używaj tego fajnego oprogramowania jedynie wtedy, kiedy go potrzebujesz.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przenośne programy »

  Prezentujemy zestaw aplikacja, które można uruchamiać bez instalacji z dowolnego nośnika, przykładowo. klucza USB. Zestaw zawiera wyselekcjonowane najlepsze i najnowsze wersje bezpłatnych aplikacja. Wystarczy rozpakować archiwum, podając ścieżkę dostępu do przenośnej pamięci rodzaju Flash, przykładowo. D:. Zestaw został wzbogacony o komfortowe menu startowe. Aplikacje Portable nie wymagające instalacji. Możesz mieć w każdej sytuacji przy sobie swój program na nośniku USB, PenDrive i włączasz program bez instalowania.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program księgowy »

  Konieczność prowadzenia księgowości przedsiębiorstwa jest w naszym kraju narzucony z góry, poprzez szczególne zarządzenia i prawa. Księgowość to opoka na której prowadzący swoją działalność gospodarczą rozlicza się z Urzędem Skarbowym. Komputeryzacja oczywiście miała ogromny wpływ na tę formę pracy. Program księgowy zastąpił obecnie wiele funkcji, które były wykonywane na kartce papieru. Spowodowało to duże przyśpieszenie niektórych czynności. Informatyzacja procesu księgowości – wciąż trwająca – bez wątpliwości uprościła pracę samym zawodowym księgowym.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • GIMP »

  Bezpłatny przydatny program do obróbki grafiki. Dzięki swoim funkcjom ma możliwość ochoczo konkurować z drogimi aplikacjami komercyjnymi. Zapewnia on obsługę wielu formatów plików. Ze względu na swoje zalety idealnie nadaje się on do pracy grafika komputerowego, a również dla fotografa, niemniej jednak również niedoświadczonej mężczyźni i kobiety, która dopiero zaczyna własną przygodę z grafiką albo woli mieć program do: zmiany kolorów grafiki, rozmiarów plików, skalowania, retuszu, wycinania czy wklejania. GIMP ma możliwość pochwalić się również bardzo dobrą stabilnością, a dodatkowo szybkim działaniem.

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dedykowane rozwiązania B2B »

  Dedykowane rozwiązania B2B, jakie buduje na potrzeby swych kontrahentów od dawna internet software house Positive Power to profesjonalne aplikacje, jakie wspierają działanie każdego biznesu, a także udzielają wsparcia jej partnerom biznesowym, a także klientom. Tworząc wspomniane rozwiązania, po pierwsze wspomagamy daną firmę w integrowaniu sklepu internetowego z różnorakimi aplikacjami magazynowo- sprzedażowymi, oraz w automatyzacji kompletnego toku obsługi zamówień, oraz obsługi klienta. Zbudowane przez Positive Power dedykowane rozwiązania B2B nie wyłącznie poprawiają jakość świadczeń proponowanych przez klientów naszego software house, ale także dają im szansę zaoszczędzić dużo czasu, jak i funduszy.

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie CAD »

  Oprogramowanie CAD TopSolid to doskonałe środowisko do projektowania 3D maszyn i urządzeń. Program wykorzystywany jest przez producentów i podwykonawców branży samochodowej, lotniczej, kosmicznej oraz wytwórców oprzyrządowania sektora mechanicznego. Wykorzystanie oprogramowania dystrybuowanego przez firmę TopSolution daje wiele zalet. Główną z nich jest możliwość zawarcie w modelu 3D wszystkich informacji o technologii produkcji. Wykorzystanie programu TopSolid jako środowiska CAD umożliwia wyeliminowanie czasochłonnego procesu przygotowywania prototypów. Komputerowo wspomagane projektowanie 3D w połączeniu z CAM jest doskonałym rozwiązaniem pozwalającym na skrócenie czasu powstawania produkowanych elementów. Program charakteryzuje się pełną funkcjonalnością generowania zaawansowanych brył i powierzchni. CAD rozumiany jako projektowanie wspomagane komputerowo w realizacjach firmy TopSolution to gwarancja sukcesu twojej firmy. Integrację fazy projektowania i wytwarzania produktów możliwa jest poprzez wyspecjalizowane do tego procesu oprogramowanie CAM. CAM to klasyczne rozwiązanie do komputerowego wspomagania wytwarzania. Oferowany przez nas program TopSolid’Cam wykorzystywany jest do sterowania maszyn CNC do grupy, których zaliczamy: frezarki, tokarki oraz centra tokarko frezarskie. Wymienione maszyny doskonale nadają się przy produkcji mebli, drzwi i innych materiałów z drewna. Obok wymienionych programów proponujemy także program do projektowania mebli TopSolid’Wood.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program obsługujący medycynę pracy »

  Opis programu obsługującego medycynę pracy. Ergonomiczny i intuicyjny program wielostanowiskowy z możliwością pracy w wielu oddziałach. Posiada rozbudowany moduł obsługi dokumentacji elektronicznej, tworzenia szablonów dokumentów. Możliwość tworzenia umów dla firm i przypisywania im różnych cenników. Zapraszamy na stronę aby dowiedzieć się więcej!

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oprogramowanie

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres: