Oprogramowanie Podkategoria: Oprogramowanie

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • System rezerwacji wizyt on-line »

  e-wizyty.com.pl to serwis rezerwacji usług przez internet oraz umożliwiający darmowe zakładanie stron www. Już niedługo będziecie Państwo mogli w kilka, sekund dokonać rezerwacji wybraej usługi i korzystać z zaawansowanego technologicznie kalendarza on-line. Dzięki internetowym rezerwacjom praca w firmach świadczących usługi będzi

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczny obieg dokumentów »

  Przedsiębiorstwo itelligence to znany na rynku światowym dostawca różnego rodzaju systemów IT w środowisku SAP. Już od ponad dwudziestu lat itelligence dostarcza oprogramowanie dla firm produkcyjnych, jak również z pozostałych branż przemysłu. Wśród Kontrahentów czerpiących z prezentowanych systemów SAP, znajdują się jednocześnie spore przedsiębiorstwa, jak i te, które zaczynają swoją działalność. Wdrażane przez itelligence systemy informatyczne SAP ERP w Polsce jak też w innych krajach, umożliwiają istotne powiększenie wydajności pracy firm z nich korzystających. Rozwiązania SAP, takie jak integracja systemów IT czy wdrożenie systemów CRM, wyraźnie polepszają elektroniczny obieg dokumentów. Stanowią one pomoc dla księgowości, zaopatrzenia lub zarządzania zadaniami. Dzięki wspomnianym atutom, systemy SAP i systemy klasy ERP, cieszą się ciągle zainteresowaniem.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie dokumentami »

  Nadzorowanie biura jest niezwykle wymagającym zdaniem, do którego trzeba się należycie przyszykować. W momencie gdy robotników jest bardzo dużo przydatny może być program mogący przyspieszyć przepływ dokumentów i zapewnić efektywniejsze wykorzystywanie czasu. Prezentowany tutaj program do zarządzania dokumentami pozwala nie tylko sprawdzić gdzie jakiś papier się znajduję ale też kto ostatni go posiadał oraz gdzie powinien trafić potem. Ponadto aplikacja pomoże w archiwizacji dokumentów oraz w dużym stopniu ułatwi ich odszukiwanie. Nadrzędną ideą programu jest automatyzacja procesów biznesowych w taki sposób, aby odbywały się możliwie szybko. Pracownicy mogą wymieniać się informacjami nie odchodząc od własnego biurka nawet na sekundę. Nad poprawnością informacji ciągle czuwa system kontroli wersji – dzięki niemu każdy ma dostęp do świeżych danych. Jak więc pokazaliśmy w pełni elektroniczny obieg dokumentów w firmie jest wykonalny a co więcej wdrożenie go nie będzie sprawiać większego problemu. Zapewniamy naszą pomoc w startowej fazie jak również merytoryczne wsparcie przez cały okres korzystania z opisywanego oprogramowania. Zapraszamy do zobaczenia naszej strony gdzie odnajdziecie opis wszystkich funkcji systemu UniDoc.

  Data dodania: 24 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programy dla firm VBS »

  Szukasz oprogramowania dla swojej firmy a nie chcesz kupować żadnego produktu w ciemno? Firma VBS oferująca różnorodne programy dla biznesu, między innymi fakturujące czy CRM, umożliwia przetestowanie dowolnego produktu z naszej oferty. Zapoznaj się z nowoczesnymi rozwiązaniami przez 30 dni za darmo.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne programy dla firm »

  Twórca nowoczesnych programów dla firm Asystent - Meteoryt Software - zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą oprogramowania dla firm. Staramy się aby nasze rozwiązania były na bieżąco aktualizowane gdyż chcemy zapewniać naszym klientom najlepszy możliwy produkt. Zapoznaj się z dowolnym Asystentem przez 30 dni za darmo i zobacz czy sprawdzi się Twojej firmie.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bramka proxy - zmiana IP »

  Narzędzie służące do bezpiecznego oglądania stron w internecie zwane bramką proxy albo webproxy. Pomijając możliwości ukrycia adresu IP narzędzie te daje możliwość komfortowego oglądania niektórych serwisów internetowych umiejscowionych tam gdzie nasz provident internetowy ma wolne łącza. Dzięki stronie zobaczysz przeglądać również portale zablokowane przez twojego providenta internetowego. Wszystko w jednym miejscu w najlepszej serwerowni w Polsce. Oprócz tego prosty do przypomnienia sobie adres, czytelny interfejs graficzny czego oczekiwać więcej.

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Download oprogramowania »

  Witryna Softpedia.net.pl to ogromna ilość całkowicie darmowych aplikacji do ściągnięcia w jednym miejscu. U nas masz możliwość ściągnąć nowe gierki, niezbędne pliki z oprogramowaniem, aktualne sterowniki do naszego sprzętu oraz dobre spolszczenia do naszych gier. Dodatkowo trainery, kody oraz forum o tematyce oprogramowania i sprzętu komputerowego gdzie możesz uzyskać poradę na temat problemu sprzętowego bądź poszukać o interesujący Ciebie programy. Wszystkie pliki utrzymujemy na naszych prywatnych serwerach, więc pobierasz je w ekspresowym tempie.

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • CDN Partner - CTI Gliwice »

  Przedsiębiorstwo Centrum Technologii Informatycznej posiada status Złotego Partnera Comarch i zarazem jest jednym z bardziej dynamicznie rozwijających się firm branży informatycznej w Gliwicach. Działamy już kilka lat na rynku, oferując całościową obsługę informatyczną firm oraz programy Comarch. Naszą specjalnością jest wdrażanie i obsługa oprogramowania Comarch XL oraz CDN Optima. Świadczymy wszechstronne usługi zawierające analizę przedwdrożeniową, wdrożenia, szkolenia, serwis.
  CDN XL jest całościowym, zintegrowanym systemem klasy ERP do zarządzania firmą. Został stworzony z myślą o dużych i średnich firmach. Komponuje się z wielu współpracujących ze sobą modułów, takich jak: Produkcja, Sprzedaż, Księgowość, CRM, Analizy. Pozwala na objęcie swym działaniem wszystkich istotnych wydziałów przedsiębiorstwa.
  Tymczasem Comarch CDN Optima to oprogramowanie dla firm, klasy ERP przeznaczone dla małych i srednich firm. Dzięki modułowej budowie jest tanie i proste w instalacji i użytkowaniu będąc dla użytkowników dokonałym narzędziem do prowadzenia biznesu.
  ZAPRASZAMY!

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy »

  Szkodliwe oprogramowanie, trojany i podobne złośliwe pliki to realne zagrożenie użytkowników komputerów prywatnych. Nigdy pecet nie powinien pozostawać bez monitoringu jaką udostępniają aplikacje antywirusowe. Serwis publikuje najnowsze wersje bezpośrednio od autorów. Monitoring komputera prywatnego przez bieżące antywirusy to podstawa. Złośliwe oprogramowanie, wyjątkowo na nowoczesnym Windowsie mogą nawet spowolnić operację na komputerze. Portal pozwoli ściągnąć najnowsze wersje programów chroniących przed zagrożeniami z internetu.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy księgowe »

  W zgodzie z filozofią WERCOM skoncentrowaliśmy się na wdrażaniu rozwiązań Systemów SYMFONIA. Celem naszej pracy jest usprawnienie działania przedsiębiorstwa przez dostarczenie rozwiązań korporacyjnych. Nasze usługi skoncentrowane są na sporządzeniu analizy sytuacji firmy i wykonaniu zgodności procesów biznesowych z rozwiązaniami zawartymi w Systemach Symfonia. Realizujemy wdrożenia systemu wspomagającego administrowanie częściej wybieranego przez małe i średnie jednostki : System Symfonia i System Forte. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do salonu kosmetycznego »

  Oblok.pl to profesjonalny, ale nieskomplikowany system do zarządzania salonem fryzjerskim. To program dla gabinetu dostarcza możliwość internetowej rezerwacji miejsc klientom, którzy wybierają sami odpowiednią datę, porę jak również rodzaj usługi. Ponadto system przesyła użytkownikom automatycznie smsy przypominające o umówionej wizycie. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić czas, przedtem przeznaczany na obsługę rezerwacji telefonicznych, ale także ogromnie zmniejsza liczbę jednostek, które zapominają o wizytach i wywołują przestój w pracy. Internetowa rezerwacja miejsc to usługa wygodna nie wyłącznie dla klienta, lecz również dla pracowników salonu. Ponadto dostęp do systemu wykonalny jest praktycznie z każdego miejsca na świecie, w którym jest dostęp doInternetu.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Raks sql SoftManager »

  RaksSQL Biuro RachunkoweSystem dedykowany Biurom Rachunkowym którego funcjonalności i cene ustalamy indywidualnie z każdym klientem.RaksSQL stworzony z myślą o księgowych to nowoczesny, kompleksowy i zintegrowany system który powstał na bazie 20-letnich doświadczeń firmy Raks. Z oprogramowania RaksSQL korzysta ponad tysiąc biur rachunkowych, w tym od 8 lat Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.SOFTMANAGER S.C. jest autoryzowanym serwisem zintegrowanego systemu zarządzania przedsiębiorstwem RaksSQL, czyli integratorem oprogramowania biznesowego dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MSP). Ofertę handlową tworzy oprogramowanie dostosowane (funkcjonalnie i kosztowo) do każdego etapu rozwoju firmy.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obieg dokumentów »

  System Obiegu Dokumentów Sekretariat został stworzony w celu usprawnienia procedur przekazywania oraz udostępniania informacji w firmie. W celu zapewnienia optymalnej pracy systemu, program przechowuje informacje o strukturze organizacyjnej firmy oraz o rodzajach dokumentów stosowanych w firmie. Umożliwia to stworzenie odpowiednich klas ochrony, stopni poufności oraz pozwala na klasyfikację dokumentów w zależności od spełnianej przez nie funkcji. Oprogramowanie pozwala na prowadzenie pełnego rejestru poczty przychodzącej i poczty wychodzącej z zachowaniem obowiązujących w przedsiębiorstwach norm.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami »

  Aby móc prawidłowo i skutecznie zarządzać nieruchomościami, niezbędne jest odpowiednie oprogramowanie. Lider w branży produkcji oprogramowania dla firm i sieci handlowych, firma Exorigo-Upos oferuje swój najnowszy program, ułatwiający zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi - system Archibus. Jest to innowacyjne rozwiązanie, w znacznym stopniu ułatwiające monitorowanie i archiwizację dokumentacji, wykorzystanie przestrzeni oraz przepływy finansowe. Informatycy i technicy Exorigo-Upos pomogą wam w instalacji oraz przyswojeniu systemu, posiadamy także mocne zaplecze i pomoc techniczną. Exorigo-Upos to takze sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych, i stanowisk POS. Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Comarch »

  Jeżeli potrzebujesz firmy z branży IT, która trudni się wdrażaniem zaawansowanych systemów komputerowych w naszym kraju to idealnie trafiłeś. Dzięki spółce ItVision Programy typu CRM zostały już wdrożone przez zdecydowanie większą część osób prowadzących firmę w Polsce.
  Zachęcamy Cię do przejrzenie propozycji spółki ItVision. Jest to spółka, która jest partnerem cieszących się uznaniem na świecie marek: Comarch czy Microsoft. Proponuje ona projektowanie i instalację systemów: CRM, ERP. Większość z tych oprogramowań używa modułu Business Intelligence, co spowoduje, że pracownicy odpowiedzialni za strategiczne decyzje dla rozwoju Twojej działalności gospodarczej będą pracować wydajniej.
  System IT dla biznesu to obecnie dobro, które jest używane przez coraz więcej dużych działalności biznesowych.
  Gorąco zapraszamy na itvision.pl.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dodatki do odtwarzacza Winamp »

  Odtwarzacz Winamp to znany i lubiany program dla komputerów PC utworzony przez firmę Nullsoft, która jest obecnie jednym z segmentów giganta AOL. Na naszym serwisie WinampOnline możesz znaleźć bardzo wiele oryginalnych dodatków i akcesoriów do Winampa, są to na przykład wtyczki dodające programowi oryginalne funkcje, czy skiny umożliwiające nadanie Winampowi zupełnie nowego wyglądu. W serwisie umieściliśmy także kilka różnych instalek aplikacji - Winamp produkowany jest w trzech wersjach, które różnią się dodatkowymi funkcjami. Przykładowo, wariant Winamp Lite nie posiada obsługi wizualizacji, nowoczesnych skórek, biblioteki multimedialnej oraz wyszukiwania tekstów. Serdecznie zachęcamy do przetestowania i pobrania Winampa.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Navireo - wielomodułowy system ERP »

  Navireo – nowoczesny, zintegrowany system klasy ERP. Idealny dla firm, które potrzebują niezawodnego programu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Program posiada budowę modułową i umożliwia kompleksowe wsparcie firmy. Może być dostosowywany do potrzeb i specyfiki poszczególnych branż, a nawet stanowisk.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dobre programy »

  Witamy ochoczo na naszej witrynie, jedynego miejsca w sieci, gdzie będziesz posiadał dostęp do tak dużej cyfry bezpłatnych programów oraz będziesz potrafił przetestować także dobre programy płatne, dzięki ich wersjom demonstracyjnym.
  Niezależnie którego programu poszukujesz, z całą pewnością uda Ci się go tutaj odnaleźć – każde programy podzielone są na grupy, co sprawia, że ich wyszukiwanie jest naprawdę nieskomplikowane i intuicyjne. Nasza witryna gwarantuje Ci gigantyczny wybór programów multimedialnych, antywirusowych, aplikacji upiększających Twój OS, zabezpieczeń sieciowych, oprogramowania serwerowego, edytorów tekstów i wiele, wiele odmiennych.
  Wszystkie darmowe programy, które znajdziesz na naszej stronicy, opatrzone są rzetelnymi recenzjami, instrukcją ich instalacji, czy też dodatkowymi uwagami w razie takowej potrzeby. Będziesz mógł znaleźć także bardzo wiele screenów, dzięki czemu jeszcze przed ściągnięciem programu, dowiesz się mniej więcej jak wygląda a także jak może funkcjonować.

  Data dodania: 03 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do ewidencji odpadów : Eko-Soft »

  Producent oprogramowania Eko-Soft specjalizuje się w tworzeniu programów do ewidencji odpadów dla przedsiębiorstw.
  W naszym oprogramowaniu można w prosty sposób wystawiać karty przekazania odpadu, wprowadzać informacje o wytworzonych i zebranych odpadach, a także o instalacjach i procesach odzysku, jakim poddane zostały partie odpadów.
  Regularnie prowadzona ewidencja pozwala uniknąć kar w razie kontroli urzędowej.
  Na podstawie wprowadzonych danych oprogramowanie może automatycznie stworzyć zestawienie zbiorcze o odpadach do Urzędu Marszałkowskiego.
  Oprogramowanie jest dostępne w różnych wersjach, dostosowanych do różnych rodzajów firm. Bazowa wersja "Wytwórcy" przeznaczona jest dla wytwarzających i zbierających odpady. "Recykling" skierowana jest do przedsiębiorstw prowadzących odzysk i unieszkodliwianie, "ZSEiE i Baterie" dla zbierających zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Zapraszamy do pobrania i wypróbowania programów.

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia F.U.H. PK EXPERT »

  Nasza firma oferuje usługi komputerowe w szerokim zekresie na terenie miasta Lublin i okolic z dojazdem do klienta. Diagnostyka i naprawa komputerów, odzyskiwanie danych plików zdjęć, dokumentów, oczyszczanie i konserwacja komputerów lublin, usuwanie wirusów szkodliwego oprogramowania oraz pomoc w zabezieczeniu komputerów przed pononymi usterkami i wirusami oraz niechcianym oprogramowaniem które blokuje komputer i uniemożliwia komfortową pracę na komputerze, tworzenie stron www, składanie komputerów. Dzięki naszej współpracy z wieloma znanymi firmami w branży ubezpieczeniowej możemy zaoferować szeroki wybór Ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, biznesowych, na podróż. Współpracujemy z Ergo Hestia, Mtu, Proama, InterRisk, Generali, Compensa, Hdi, Warta, Uniqa. Oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne na samochód OC AC NNW ASS jak również majątkowe na mieszkanie dom od ognia, zalania kradzieży i innych zdarzeń losowych i odpowiedzialności za szkody spowodowane osobą trzecim.

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oprogramowanie

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres: