Strony związane z hasłem 'wróżby':

 • Wróżki »

  Wrozbita.pl to ezoteryczny portal dla ludzi zainteresowanych proroctwami, horoskopem, ezoteryką. Na naszej stronie obeznane wróżki i wróżbici pomogą Ci odgadnąć osobistą przyszłość. Za poparciem kart tarota, dowiesz się co czeka Cię w najbliższej przyszłości w życiu indywidualnym, zawodowym, miłosnym i rodzinnym. Zdołasz też zapoznać osobisty horoskop na najbliższe dni, tygodnie, miesiące a nawet lata. Dowiesz się co znaczy Twoje imię, również jaki wpływ na Twoje życie ma Twoja data narodzin. Opisujemy formy amuletów, które wpływają na dane osoby. W naszym portalu zrozumiesz także proroctwa najsłynniejszego wróżbity globu - Nostradamusa. Polskie czarodziejki posiadają zdolność wróżenia za pomocą kart, opisanych przez tego potężnego mistrza. Jeśli jesteś gotowy zrozumieć osobistą przyszłość, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Horoskop »

  Szukasz pewnego, profesjonalnego horoskopu w dobrej cenie? Odwiedź nasz serwis i wybierz wróżkę, która stworzy dla Ciebie jedyny w swoim rodzaju, spersonalizowany horoskop! Współpracujemy z najlepszymi specjalistkami w kraju, słynnymi i uznanymi osobistościami, które zawodowo zajmują się stawianiem horoskopów. U nas otrzymasz horoskop dyskretnie i niedrogo – skontaktuj się z wybraną wróżką, poproś ją o wróżbę i ciesz się horoskopem tylko dla Ciebie. Odwiedzaj nas regularnie – często zamieszczamy magiczne newsy.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby online »

  Mamy przyjemność zaprosić Państwa ochoczo do zapoznania się z z naszym serwisem internetowym, którego kluczową tematyką są wróżby. Staramy się pokazać Państwu wszelkie najbardziej atrakcyjne sposoby wróżenia wywodzące się z różnych kultur, a dodatkowo przybliżyć metody wróżenia wykorzystywane przez osoby zajmujące się ezoteryką. We wróżbach szukamy głównie rady, pomocy i wsparcia. Spodziewając się tego co nas czeka, jesteśmy w stanie lepiej poprowadzić nasz los, a to co nas w życiu doświadczy zarówno dobrego jak również niedobrego umiemy sobie wyjaśnić, bo przecież wiemy do czego dążymy. Zapraszamy do portalu omawiającego znakomitą większość rodzajów wróżenia.

  U nas między innymi: wróżby noworoczne, wróżby z kart klasycznych i szklana kula.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżki »

  Jeśli świat rzeczywisty dla Was nieodgadnioną zagadką podejmij kontakt z wróżką, która postawi tarot i przepowie prawdę o przyszłości. Z dobrodziejstw wróżki Grażyny doświadczyło już wielu ludzi i przeważająca większość wychodzili od niej bardziej pewni, naładowani energią i przygotowani podjąć walkę z tym temu co usłyszeli. Żywot wróżki to permanentna chęć pomocy innym, którzy wróżkę zaszczycają obecnością. Wróżka Grażyna gorąco zachęca do odwiedzenia jej.

  Data dodania: 23 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Horoskopy w internecie »

  Szukasz darmowej wróżby, chcesz sprawdzic swoj horoskop milosny, lub interesuja cie tajemniecze runy badz pelne magii karty tarot odwiedz nas a swiat przepowiedni, wrozby nie bedzie dla ciebie obcy. Sprawdzaj najlepsze wróżby dostępne w globalnej sieci Internet na naszym serwisie internetowym.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdejmowanie klątw i uroków »

  Różni ludzie miewają różne podejście do spraw związanych z parapsychologia i ezoteryką. Duża część społeczeństwa w ogole nie wierzy w jasnowidzenie i wróżby. Mimo to wielu z nas spotkało przynajmniej raz w swoim życiu sytuację, której nie potrafi wyjaśnić - być może była ona związana z klątwą lub urokiem. Zdejmowanie klątw i uroków oferuje wróżka cyganicha, jasnowidz i medium.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »