Strony związane z hasłem 'uczelnie':

 • studia logistyka »

  Logistyka jest terminem opisującym proces planowania, realizowania i kontrolowania sprawnego oraz funkcjonalnego ekonomicznie transferu surowców, materiałów, wyrobów gotowych oraz odpowiedniej informacji z punktu pochodzenia do punktu konsumpcji w celu zaspokojenia żądań klienta. Sprawdź jakie uczelnie oferują taki kierunek edukowania. W chwili obecnej logistyka stała się bardzo chodliwym kierunkiem kształcenia.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Kosmetyczne »

  Studiuj Kosmetologię! Wbrew opiniom kosmetologia nie jest szkołą tylko dla dziewcząt. Wśród wielu specjalności, jak na przykład kosmetologia estetyczna, każdy wybierze coś dla siebie. Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia oferuje studia magisterskie i podyplomowe na wielu kierunkach. Studia zdrowie publiczne gwarantują zatrudnienie. Już w trakcie edukacji zdobywasz niezbędne doświadczenie. Specjalność SPA i Wellness zapewni Ci pracę na całym świecie. WSZKIPZ nie jest szkołą kosmetyczna. Jest cenioną uczelnią wyższą, po której dostaniesz dobrze płatna pracę.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • studia politologia »

  Wyszukaj najlepszą uczelnię i dostań się na studia. Politologia jest śmiałym sposobem myślenia i działania w zakresie sprawowania władzy. Absolwent kierunku politologia ma obowiązek charakteryzować się wiedzą z obrębu nauki o polityce. Polityka to kolosalna dziedzina kontemplowań we współczesnym świecie. Politologia to kierunek interdyscyplinarny scalający w sobie spektrum nauk humanistycznych i wprzęgający je w praktykę dzisiejszego marketingu dyplomatycznego. Interesujesz się polityką i pragnąłbyś pracować w jednostkach samorządowych ? Politologia to Twój wyśniony kierunek studiów ?

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia europeistyka »

  Gruntownie obejrzyj nasz portal. Jednym z pierwszych ośrodków uniwersyteckich w Polsce, który zapoczątkował prowadzenie studiów europeistycznych, jest Centrum Europejskie UW. W okresie rozwoju Polski w strukturze UE europeistyka stała się niezwykle popularnym kierunkiem. Kierunek europeistyka prowadzony jest od kilku lat na polskich uczelniach wyższych.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pracownik socjalny »

  Pracownik socjalny pracuje z ludźmi, którzy sąwykluczeni społecznie lub którzy doznają jakiegoś typu kryzys. Ich zasadniczym zadaniem jest zaoferowanie wsparcia, które umożliwi potrzebującym oczekiwanej pomocy. Pracownicy socjalni mogą pracować w różnych miejscach np. hospicjach czy domach dziecka gdzie w ramach odpowiednich procedur wspierają pojedyncze osoby, grupy społeczne lub rodziny. Najwięcej pracowników socjalnych działa z osobami młodymi i ich rodzinami. Często współpracują również z: nastoletnimi przestępcami, ludźmi z zaburzeniami, narkomanami i alkoholikami, osobami z niepełno sprawnościami, dziećmi i młodzieżą z problemami w edukacji, ludźmistarszymi

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Z naszego portalu skorzystało już ponad milion uczniów, dołącz do nich. Ciekawią Cię studia w języku angielskim, odwiedź zakładkę poświęconą takiemu przedmiotowi. W portalu znajdziesz obszerną ofertę szkół publicznych. Największa różnego typu lista uczelni. Aktualna informacja o studiach dostępnych w Polsce. Absolwenci uczelni inżynierskich mogą wypatrzyć u nas studia podyplomowe.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia licencjackie zarządzanie »

  Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem w Warszawie kształci ekonomistów dla administracji publicznej, jak również obszaru organizacji pozarządowych w warunkach indywidualizacji procesu kształcenia oraz internacjonalizacji studiów. Pełny zakres nauczania zawiera studia oraz studia podyplomowe. Szkoła prowadzi projekty badawcze o zasięgu krajowym w takich dziedzinach jak: finanse, zarządzanie, stosunki międzynarodowe, rozwój regionalny oraz inwestycje. W realizacji procesu prowadzenia badań naukowych wykorzystuje doświadczenie wynikające z działania w silnie zurbanizowanym województwie mazowieckim. Silne regionalne zakorzenienie Uczelni wzmacniane są rozproszonym modelem zarządzania oraz stale rozbudowywaną infrastrukturą badawczą. Kadra badaczy o uznanym autorytecie w środowisku kieruje się najlepszymi tradycjami akademickimi. Postępując w duchu szacunku dla prawdy, nawiązuje do doświadczeń pedagogicznych gromadzonych od momentu założenia Uczelni na przełomie XX/XXI wieku.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Politologia kraków »

  Nasza uczelnia jest jedną z większych w Polsce. Mamy oddziały w w dużej ilości polskich miastach takich jak: Chełm, Szkoła wyższa Warszawa , Zabrze, Łomża, czy Opole. Szkoła kształci studentów na wielu różnych kierunkach, między innymi jest to socjologia, gospodarka przestrzenna, czy też politologia Warszawa. Od długich lat uczelnie kończą zdolni fachowcy znajdujący pracę w najlepszych firmach w kraju i za granicą. Jeśli jesteś maturzystą, czy też osobą, która poszukuje studiów licencjackich, czy magisterskich to koniecznie powinieneś poznań ofertę kształcenia szkoły Jańskiego – to wielka szansa na lepszą pracę, dobre wykształcenie i wspaniałe wspomnienia. Odwiedź naszą witrynę internetową i sprawdź ofertę.

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »