Strony związane z hasłem 'taniec':

 • Equilibrium - tango argentyńskie »

  Warszawska środowa milonga w klubie Equilibrium. Klub znajduje się w alejach Niepodległości, obok centrum Warszawy i stacji metra. Klubowa, niestresująca atmosfera, brak dress-codu, dobrze zaopatrzony bar na miejscu, znakomita muzyka (w przeważającej części klasyczne tanga), grana przez renomowanych, znanych i wziętych DJ-ów - to najsilniejsze wartości milongi. Przed milongą proponujemy okazję poprawienia swoich tanecznych umiejętności w czasie półtoragodzinnej praktiki z nauczycielami. W toku praktiki odbywa się krótka lekcja tanga argentyńskiego dla różnych poziomów zaawansowania, w czasie której można zapoznać się z rozmaitymi stylami tanga. Czasami gościnnie praktikę prowadzą tancerze z Argentyny. Wejście na praktikę i milongę - bezpłatne. Na portalu milongi dodatkowe informacje o tangowym światku w Warszawie, w tym: nauka tanga (zaczynające się kursy tanga argentyńskiego dla rozpoczynających naukę, warsztaty tanga, szkoły i nauczyciele tanga argentyńskiego w stolicy), milongi w Warszawie (skrupulatnie uaktualniany serwis z informacjami), teksty o tangu, zdjęcia, filmy z pokazów i warsztatów, relacje i ciekawostki. Dzięki informacjom zawartym na witrynie czeka na Ciebie najlepsza szkoła tanga oraz znajdziesz nauczyciela, kurs, milongę. Rozpocznij z nami przygodę z tangiem argentyńskim!

  Data dodania: 16 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy tańca Poznań »

  Wyjątkowo profesjonalna szkoła tańca w Poznaniu świadczy szybką i skuteczną naukę. Przyjazna atmosfera, doświadczeni nauczyciele, warsztaty w niewielkim gronie - gwarantujemy skuteczność, zadowolenie, świetną zabawę. Istniejemy już dekadę, naszym przewodnim zamiarem jest Twoja satysfakcja i zadowoleni. Taniec to nasza pasja - chcemy zarazić nią także Ciebie. Uciecha, utrzymanie wspaniałej figury, doskonała zabawa dla dwojga, lub sposobność do nawiązania nowych znajomości - to tylko niektóre pozytywy nauki tańca. Niecodzienna możliwość - wyłącznie do lipca miesiąc nauki darmowo - bezsensu zwlekać. W naszej propozycji odszukają państwo prawie każdy taniec - jazz, walc, hip-hop. To zaledwie początek listy!

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Break dance »

  W ostatnim okresie taniec stał się bardzo modny. Coraz więcej ludzi uczęszcza na lekcje tańca, w każdym wieku od przedszkolaków do seniorów na emeryturze. Stało się tak za sprawą telewizji, która zrobiła kilka show powiązanych z tańcem. Jedne są dla widowni dojrzałej reszta dla młodzieży, ale odniosły taki sam skutek, zwiększając liczbę ludzi zainteresowanych nauką tańca. Oferty szkół tańca są bogate, zarówno w typy przeprowadzanych zajęć, ich systematykę i co bardzo ważne w wybór stylu, który nam się podoba. Popularność kolejnych edycji programów telewizyjnych zaczęła spadać, jednak zainteresowanie tańcem, wciąż trzyma się na wysokim poziomie.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hebi Group - Fireshow Warszawa »

  Hebi Group, Taniec z ogniem, Fireshow Warszawa
  Hebi Group to Warszawska marka, która od 2011 roku występuje na Polskiej scenie rozrywkowej, a od niedawna również za granicą.
  Nasi performerzy wielokrotnie byli określani mianem najlepszych w swoim fachu oraz nagradzani na Ogólnopolskich Festiwalach Ogniowych miejscami na podium.
  Prezentujemy wysokiej klasy przedstawienia Tańca z ogniem, Fireshow łączące w sobie elementy sztuki cyrkowej, tańca, akrobatyki, teatru oraz kabaretu. Sami tworzymy nasze choreografie przeplatając układy synchroniczne kilku artystów z solowymi wyjściami pokazującymi unikatowe umiejętności.
  Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wyrobienie indywidualnego stylu nastawionego głównie na wywoływanie określonych emocji wśród widzów oraz pokazywanie nowych pomysłów i efektów ciężkiej pracy całego zespołu.

  Data dodania: 28 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Taniec Kabaty »

  Szkoła tańca Loocas Dance Center to dobrze przygotowana i miła grupa instruktorów, dzięki której przeznaczony na naukę w naszej szkole czas, jest dobrze wykorzystany, a każdy kursant będzie mógł opanować choreografię i technikę lubianego tańca. Z myślą o mamach przygotowaliśmy możliwość pozostawienia dzieci pod opieką animatora, w specjalnie ku temu odpowiednio przygotowanym pomieszczeniu. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »