Noclegi Ustka

Serwis o walorach turystycznych pomorskich miejscowości wypoczynkowych leżących przy najczęściej odwiedzanych przez letników plażach. Tematem portalu są wiadomości związane z wypoczynkiem oraz ofertami noclegowymi w domach gościnnych znanych kurortów i uzdrowisk. Jednym z prezentowanych w serwisie uzdrowisk jest Ustka - miasto polecane kuracjuszom oraz wczasowiczom pragnącym spędzić urlop w strefie leczniczego mikroklimatu. Jedna z części portalu prezentuje szlaki turystyczne oraz wiele innych atrakcji przyrodniczych Pomorza, druga jest przeznaczona na bazę noclegową nadmorskich letnisk. W zakładce noclegi Ustka znajdują się reklamy wiele różnych obiektów ponieważ kurort Ustka noclegi poleca w prywatnych willach, pensjonatach oraz luksusowych apartamentach. Dodatkowo kwatery w Ustce polecają również ośrodki wczasowe i domki letniskowe znajdujące się w strefie uzdrowiskowej kurortu tuż przy promenadzie. W pobliżu usteckiego uzdrowiska są także malownicze wioski letniskowe ukryte wśród sosnowych lasów i wydm, które również proponują atrakcyjny letni wypoczynek nad morzem.

Szczegóły strony www.morzeustka.pl:

Podlinkuj stronę www.morzeustka.pl:

Noclegi Ustka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny googlebot 236 Odwiedziny bing 157

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • agavaapartments.pl »

    Szanowni Państwo,



    Pragniemy przedstawić Państwu ofertę noclegową naszej firmy – AGAVA.

    Proponujemy pobyt w przytulnych i kameralnych apartamentach, zlokalizowanych w zabytkowych
    kamienicach w samym Sercu Starego Miasta przy ul. Pijarskiej 3, Placu Dominikańskim 2 .

    Do dyspozycji Gości oddajemy 10 różnorodnych mieszkań z łazienkami i aneksami kuchennymi. W apartamentach możemy zakwaterować od 2-10 osób.
    Zapraszamy zarówno indywidualnych gości jak i zorganizowane grupy.
    Łącznie dysponujemy miejscem dla 55 osób.

    Doskonała lokalizacja naszych pokoi i apartamentów, oraz bliskość Dworca PKP i PKS stanowi nasz dodatkowy atut, a Państwu pozwoli w pełni cieszyć się urokiem Królewskiego Grodu Kraka.
    Tylko kilka kroków dzieli Państwa od historycznych atrakcji Krakowa; Rynku Głównego z Ratuszem, Sukiennic, Bramy Floriańskiej, Barbakanu, czy Wzgórza Wawelskiego.

    Oferujemy miejsca noclegowe w przystępnych cenach już od 80 zł od osoby.
    Dla grup turystycznych przygotowaliśmy specjalne zniżki.

    Zapewniamy miłą, domową, niepowtarzalną atmosferę.
    Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby pobyt w naszych progach pozostał niezapomnianym wrażeniem.


    Serdecznie zapraszamy.

    Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
  • Łeba noclegi »

    Łeba to kurort wypoczynkowy, w którym odkryjemy kilka plaż, jakie chętnie zwiedzają pokaźni urlopowicze. Oprócz tego w samej Łebie lub okolicy oczekuje na wczasowiczów niemało atrakcji. Do atrakcyjnych można zaliczyć ruchome wydmy, oraz dodatkowo Słowiński Park Narodowy. Oprócz tego możemy pójść do muzeum motyli, popływać na skuterach wodnych. Do wakacji w Łebie zagrzewają zarówno liczne noclegi, których propozycję można znaleźć w naszym serwisie.

    Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
  • Agroturystyka Wigwam - Poznań »

    www.wigwam.tnb.pl
    Gospodarstwo mieści się 17 km od Poznania, 10 km od Pobiedzisk, 8 km od Swarzędza. Położone na uboczu, emanujące spokojem, ciszą i otaczającą nas przyrodą Doliny Cybiny objętej programem Natura 2000.

    W naszej ofercie posiadamy nocleg w pokojach dwuosobowych z możliwością przystawki. Pokoje są wyposażone w aneksy kuchenne, odrębne łazienki i dostęp Wifi.

    Zapraszamy również na nasze pole campingowe (Camping nr 45) z możliwością podłączenia do prądu i dostępem do pełnego węzła sanitarnego.

    Ponadto oferujemy wynajem wigwamu na wszelkiego rodzaju imprezy (w środku palenisko), począwszy od imprez integracyjnych a kończąc na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych oraz zielonych szkołach. www.wigwam.tnb.pl

    Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
  • Domki letniskowe nad morzem »

    Wybudowane w 2011 roku domki nad morzem w miejscowości Rowy. Domki są docieplone, z ogrzewaniem podłogowym, wyposażone w niezbędny sprzęt kuchenny oraz wygodne łóżka i łazienkę. Nieszablonowo urządzone pokoje stwarzają świetne warunki do spokojnego wypoczynku. Domki położone są w okolicy cichej i spokojnej, około 1km od morza, do którego idzie się kameralną dróżką, w dużej mierze omijając centrum Rowów. Taka odległość gwarantuje wypoczynek bez zgiełku a zarazem bliskość wszelkich atrakcji, które proponują Rowy. W pobliżu ośrodka znajduje się stołówka, w której można wykupić tanie, pyszne, domowe obiady.

    Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
  • Poznań biuro podróży »

    Zapraszamy na stronę biura podróży FlyHigh. Sprzedajemy jedynie sprawdzone oferty urlopowe. Zaufaj naszej doświadczonej kadrze. W naszej ofercie znajdują się wycieczki do najpopularniejszych krajów takich jak Grecja, Turcja, Egipt, Tunezja, czy Hiszpania. Polecamy też wycieczki z wylotem z niemieckich lotnisk - tu najpopularniejsze kierunki to egzotyczne Karaiby - Kuba, Meksyk, Dominikana, czy też świat Azji - Sri Lanka, Tajlandia, czy Chiny. Sami sprawdzamy obiekty które polecamy naszym klientom, posiadają zatem Państwo gwarancję, że polecane przez naszą firmę propozycje urlopowe będą bezpieczne i Państwa urlop będzie udany.

    Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
  • Karpacz noclegi »

    Wyjeżdżasz na wczasy i poszukujesz miejsca gdzie mógłbyś przenocować? Zapraszamy zatem do naszego hotelu, w przepięknej miejscowości Karpacz. Nasz hotel położony jest w samym centrum, a więc masz blisko do najważniejszych części miasta, w tym do większych sklepów. W mojej ofercie posiadamy duży wybór pokoi zarówno jedno jak również dwu osobowych. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą koniecznie zadzwoń pod numer podany na naszej stronie internetowej lub skorzystaj z naszego systemu rezerwacji. Serdecznie zapraszamy.

    Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
  • Ośrodek wypoczynkowy nad morzem »

    Zdrowotel to ośrodek wczasowy w malowniczej Łebie zwanej również wakacyjną stolicą kraju. Pomieszczenia dla odwiedzających przystosowane są do potrzeb gości niepełnosprawnych. Nieopodal znajduje się też miejsce do parkowania i miejsce z zabawkami dla pociech naszych gości. Laba w Łebie każdemu pomoże zapomnieć o powszednich problemach i zmartwieniach. Nie bez powodu w końcu Łeba zwana jest przez turystów wakacyjną stolicą Polski. Bez wątpliwości osoby preferujące aktywny wypoczynek także znajdą coś dla siebie.

    Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
  • Hotele SPA »

    Vipturystyka jest doskonałym portalem dla wszystkich odwiedzających, którzy poszukują ciekawych możliwości noclegu na terenie Polski. Pogrupowanie ich na różne kategorie umożliwia odwiedzającemu błyskawiczne i proste odnalezienie najbardziej interesującego typu zakwaterowania. Liczne wskazówki doradzą w wyborze specjalnych ofert, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Serdecznie zapraszamy oraz polecamy wszystkim zaciekawionym tego rodzaju stronę!

    Data dodania: 20 09 2013 · szczegóły wpisu »
  • Noclegi Wrocław tanio »

    Chcesz znaleźć noclegi we Wrocławiu, które będą naprawdę tanio? Nic trudniejszego – stolica Dolnego Śląska przygotowała dla wszystkich turystów niezwykle szeroką bazę noclegową. Dzięki temu Wrocław oferuje noclegi tanio – każdy może sobie na nie pozwolić, bez względu na to, jak długi pobyt planujemy, jaki standard pokoju nas interesuje i jaka jest zawartość naszego portfela. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia tego niezwykłego, tajemniczego, przepięknego miasta, z którym wiąże się nie tylko wielka historia, ale i osobista historia tysięcy Polaków.

    Data dodania: 14 12 2013 · szczegóły wpisu »
  • Stronie Śląskie Noclegi »

    Pensjonat Diana zaprasza zarówno młodych jak i doświadczonych turystów do Stronia Śląskiego w piękne Sudety. Oferujemy noclegi wraz z wyżywieniem i zapewniamy udany wypoczynek dla wszystkich miłośników gór. Pensjonat Diana gwarantuje wczasy dla emerytów w górach pośród licznych tras pieszych, rowerowych, szczytów (Czarna Góra i Śnieżnik) czy lasów. Specjalnie z myślą o seniorach przygotowaliśmy dedykowaną im ofertę wypoczynku, którą znajdą na naszej stronie. Ponadto pensjonat Diana gości dzieci i młodzież szkolną tj. wycieczki szkolne, białe i zielone szkoły czy zimowiska i kolonie. Zielona szkoła w górach u Diany to m. in. współzawodnictwo w postaci licznych zabaw, zawody survivalowe, ognisko czy wieczory przy karaoke. Zarówno zielone szkoły w lecie, czy zimowiska w zimie są doskonałą okazją do poznania uroków Kotliny Kłodzkiej, malowniczych Sudetów oraz samego Stronia Śląskiego, które znajduje się w bliskim sąsiedztwie jaskiń, kopalń czy szczytów górskich. Dla seniorów, dzieci i młodzieży oraz całych rodzin przygotowaliśmy prawie 50 miejsc noclegowych, w sumie kilkanaście pokoi wyposażonych w media. Polecamy i zapraszamy do pensjonatu Diana przez cały rok!

    Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości:

  • Pasażerowie usłyszą komunikat o kontrolach




    W lutym w wybranych autobusach i tramwajach pasażerowie usłyszą komunikaty głosowe o możliwości kontroli biletów. Warszawscy urzędnicy podpatrzyli takie rozwiązanie we Wrocławiu.

    Czytaj więcej »
  • Pogoda na jutro - środa, 28.01. W nocy na chodnikach i drogach będzie ślisko




    Pogoda na jutro, czyli na środę, 28.01. Noc przyniesie trudne warunki na drogach. Oprócz opadów śniegu, deszczu ze śniegiem oraz marznącej mżawki pojawią się silne zamglenia i mgły marznące. W ciągu dnia dominować będą chmury, które miejscami przyniosą opady śniegu. Termometry wskażą od -3 do 4 stopni Celsjusza.

    Czytaj więcej »
  • Auto stanęło w płomieniach przy stacji paliw na A1. Nagranie




    Policjanci, którzy przejeżdżali autostradą A1, ugasili auto płonące obok stacji benzynowej pod Radomskiem (Łódzkie). Akcję nagrały kamery na ich mundurach.

    Czytaj więcej »