Sprzęt AGD Podkategoria: Sprzęt AGD

 • Okapy wyspowe »

  Spółka Ciarko to największy w kraju producent okapów do kuchni. Bogata oferta firmy zawiera między innymi okapy przyścienne oraz okapy specjalistyczne. Każdy okap jest poddawany szczegółowym testom w laboratorium, które sprawdzają parametry i głośność sprzętu. Najnowocześniejsze technologie produkcyjne oraz szerokie doświadczenie w produkcji dają gwarancję wysokiej jakości sprzętu. Szczegółowe dane można znaleźć na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chłodnictwo Klimatyzacja Ciechanów »

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w serwisie, montażach i obsłudze wszelkiego rodzaju urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, nasza firma istnieje od 1990r. posiadamy 40 letnie doświadczenie.
  Naprawa: Lad chłodniczych, Schładzalników Mleka, Klimatyzacji samochodowej, Witryn, Szaf, Regałów, komór chłodniczych mroźniczych.
  Nasze tereny to woj. mazowieckie. Ciechanów, Przasnysz, Mława, Maków Mazowiecki, Pułtusk, Płońsk, Grudusk, Chorzele oraz woj. warmińsko-mazurskie.

  Data dodania: 09 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pawbol III Sp. z o.o. Oświetlenie LED »

  Lampy te można stosować zarówno w celach dekoracyjnych jak i orientacyjnychmiędzy innymi do podświetlania mebli, schodów, korytarzy, kuchni, łazienek, ciągów komunikacyjnych.Trwałość lamp serii Stars Line znacznie przekracza trwałość standardowych źródeł światła. Oświetlenie serii Stars Line dostępne jest w kolorach : białym, czerwonym, niebieskim i zielonym.Lampy z serii Stars Line to nowoczesny design, długotrwała żywotność i oszczędność energii.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Filtr do wody pitnej »

  Swoją działalność prowadzimy głównie w Łodzi oraz okolicach, jednak zakładanie filtrów wody wykonujemy na przestrzeni prawie całej Polski. Ponadto filtrowanie wody najbardziej istotne jest w takich miastach jak Kraków, gdzie czystość wody jest słaba. Na tych terenach naprawdę rekomendujemy zmiękczacze. W filtry do wody zaopatrujemy nie tylko budynki mieszkalne, ale również przedsiębiorstwa i korporacje. Zapraszamy po najróżniejsze filtry do wody i wkłady filtracyjne do nich.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prince Lion »  Wytwórca Prince Lion odnosi sukcesy na rynku dystrybucji, gdyż stworzył unikalny produkt, który każdego dnia ułatwia wielu osóbom życie. Prince Lion to mocna marka, która zajmuje wysokie miejsca w rankingach, ze względu na wysoką satysfakcje kontrahentów. Metodę zaprojektowania przedmiotów, jak również ich specyficzne zastosowanie, umożliwia na naturalne funkcjonowanie, mimo alergii. Prince Lion odkurzacz jest polecany przez lekarzy alergologów, też klienci sami polecają go innym. Pomimo wielu sukcesów Prince Lion cały czas się rozwija.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opinie o Prince Lion Odkurzacz »  Europejskie czasopisma techniczne rozpisują się na temat PRINCE LION a. Jego budowa, konstrukcja jest elementem zachwytu profesjonalistów. Dzięki temu oceniają go jako jedno z najlepszych rozwiązań technologicznych. Daje 100% skuteczność działania i sprawności procedur. Jak podkreślają eksperci Prince Lion Odkurzacz jest skutkiem wieloletnich badań nad sprzętem sprzątającym. Technolodzy badający Prince Liona z instytutu Technicznego w Londynie, sprawdzili jego funkcjonowanie i potwierdzili najwyższą jakość technologiczną, a dodatkowo użytkową.

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czytniki Kodów Kreskowych »

  Firma Partner w Poznaniu to wysokiej jakości usług sklep internetowy z 15 - letnią tradycją intensywnej działalności. Sklep oferuje wysokiej jakości produkty w postaci kas i drukarek fiskalnych, czytników kodów, metkownic, systemów dotykowych oraz potrzebnego oprogramowania. Najwyższej klasy produkty przyciągają uwagę wszystkich klientów zainteresowanych ich zakupem. Sklep oferuje produkty z jak najdokładniejszym opisem i propozycją cen oraz dużą łatwością wyszukiwania rzeczy konkretnych i aktualnie potrzebnych do użytku.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prince Lion Opinie »

  Odkurzacz Prince Lion to pewny i unikalny odkurzacz, który zdobywa sympatię konsumentów w całej Polsce - przekonaj się o tym sam, pozyskując już w tym momencie jeden egzemplarz tego unikatowego, wspaniałego urządzenia, jakim jest Prince Lion Odkurzacz. Zamów go jeszcze dzisiaj i ciesz się porządkiem stale.


  Dla chorych na astmę zamiatanie kurzu w mieszkaniu to nieprzyjemna sprawa. Zamów Prince Lion System jeszcze dzisiaj i zobacz, że sprzątanie wcale nie musi się kojarzyć z utrapieniem. Odkurzacz Prince Lion pozwala wszystkim jego nabywcom na dokładne, perfekcyjne posprzątanie każdego kącika mieszkania.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odkurzacze centralne »

  Odkurzacz centralny to wygoda którą nie łatwo dostrzec w zwykłych odkurzaczach. urządzenia te stosowane są aktualnie poprzez wiele polskich rodzin w Polsce praktycznie od ponad 15 lat. Czyszczenie odkurzaczem centralnym jest podobne do czyszczenia prostymi odkurzaczami. Podstawowa różnica przejawia się w tym, że wąż ssący, zamiast do odkurzacza montuje się do gniazdka w ścianie, skąd zassane powietrze razem z kurzem przedostaje się do jednostki centralnej kablami zamontowanymi wewnątrz ścian. Jednostka centralna filtruje zassane powietrze, a kolejno wydmuchuje je bezpowrotnie na zewnątrz lokalu. może ona być zamontowana w garażu, kotłowni jak również budynku ekonomicznym. Unikatowymi czytelnymi fragmentami mechanizmu są idealnie dobrane do stylu wnętrza gniazda ssawne.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy agito.pl »

  Usługi agito. pl, wielobranżowego sklepu internetowego cieszą się pozytywną opinią ponad 97% użytkowników. Nic dziwnego, sklep umożliwia zakupy online w kilkudziesięciu różnych kategoriach (np. motoryzacja, AGD, RTV, zdrowie i uroda, dziecko, książki itp. ), po przystępnych cenach. Bezpłatne punkty odbioru, setki znanych marek i przystępne ceny sprawiają, że coraz więcej osób korzysta z zakupów online, a agito jest jednym z najpopularniejszych sklepów typu e-commerce. Sprawdź!

  Data dodania: 01 05 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sprzęt AGD

Sprzęt AGD - nowa strona:

Adres: