Zioła lecznicze Podkategoria: Zioła lecznicze

Sortuj po:

 • Fiskalnekasy.com »

  Sprzedajemy i serwisujemy kasy fiskalne i drukarki fiskalne, oraz współpracujące z nimi urządzenia, tj. :czytniki kodów kreskowych, wagi kalkulacyjne, szuflady, metkownice i różnego rodzaju dodatkowe akcesoria. Oferujemy urządzenia najbardziej znanych i sprawdzonych w Polsce marek: Elzab, Novitus, Aclas, Incotex, Elcom, Farex, Emar, Posnet, Torell i Innova. Klient jest dla nas Najważniejszy. Każde urządzenie dobieramy precyzyjnie pod potrzeby klienta. Działanie takie powoduje, iż rzesze naszych klientów cały czas się powiększają. Ponadto klienci w większości przypadków wracają do nas kolejny raz. Kasy fiskalne, jak również drukarki fiskalne sprzedawane przez naszą firmę objęte mogą być nawet 5-cio letnią gwarancją. Świadczymy także bardzo szeroki zakres usług pogwarancyjnych.

  Data dodania: 23 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Ziołolecznictwo »

  Leczenie ziołami to często w nowoczesnej medycynie traktowana po macoszemu metoda. Jest to niesłuszne podejście, gdyż kiedyś medycyna opierała się głównie na leczniczych właściwościach roślin, które do dziś mogą pomóc w różnych chorobach.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowotne właściwości Camellia Sinensis »

  Drzewo herbaciane to roślina, z której liści i kwiatów pozyskiwany jest od wielu lat wyjątkowy wywar. Mamy zaszczyt przedstawić nowy serwis tematyczny poświęcony tej roślinie. Opisujemy skład chemiczny naparu i jego wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Piszemy jaka herbata i w jaki sposób pomaga przy stosowaniu kuracji odchudzających. Jeśli chcesz dowiedzieć się nowych i ciekawych rzeczy na temat herbaty, poznać nowe techniki parzenia oraz sposób przetwarzania herbacianych liści, nim trafią na Twój stół.Gorąco zapraszamy wszystkich amatorów herbaty.

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zioła lecznicze

Zioła lecznicze - nowa strona:

Adres: