Zioła lecznicze Podkategoria: Zioła lecznicze

Sortuj po:

 • Leczenie uzależnień alkoholowych »

  Twoja Przystań to ośrodek zajmujący się leczeniem uzależnień. U nas znajdą pomoc ludzie uzależnieni od alkoholu, którzy chcą wyjść z nałogu. Znajdujemy się w centrum kraju, dlatego przyjmujemy pacjentów z całej Polski. Prowadzimy terapię uzależnień jak również pacjenci nasi mogą liczyć na pomoc psychologa lub psychiatry. Zapraszamy - www. twoja-przystan. pl

  Data dodania: 03 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ziołolecznictwo »

  Leczenie ziołami to często w nowoczesnej medycynie traktowana po macoszemu metoda. Jest to niesłuszne podejście, gdyż kiedyś medycyna opierała się głównie na leczniczych właściwościach roślin, które do dziś mogą pomóc w różnych chorobach.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowotne właściwości Camellia Sinensis »

  Drzewo herbaciane to roślina, z której liści i kwiatów pozyskiwany jest od wielu lat wyjątkowy wywar. Mamy zaszczyt przedstawić nowy serwis tematyczny poświęcony tej roślinie. Opisujemy skład chemiczny naparu i jego wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Piszemy jaka herbata i w jaki sposób pomaga przy stosowaniu kuracji odchudzających. Jeśli chcesz dowiedzieć się nowych i ciekawych rzeczy na temat herbaty, poznać nowe techniki parzenia oraz sposób przetwarzania herbacianych liści, nim trafią na Twój stół.Gorąco zapraszamy wszystkich amatorów herbaty.

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zioła lecznicze

Zioła lecznicze - nowa strona:

Adres: