Masaże Podkategoria: Masaże

Sortuj po:

 • Fiskalnekasy.com »

  Sprzedajemy i serwisujemy kasy fiskalne i drukarki fiskalne, oraz współpracujące z nimi urządzenia, tj. :czytniki kodów kreskowych, wagi kalkulacyjne, szuflady, metkownice i różnego rodzaju dodatkowe akcesoria. Oferujemy urządzenia najbardziej znanych i sprawdzonych w Polsce marek: Elzab, Novitus, Aclas, Incotex, Elcom, Farex, Emar, Posnet, Torell i Innova. Klient jest dla nas Najważniejszy. Każde urządzenie dobieramy precyzyjnie pod potrzeby klienta. Działanie takie powoduje, iż rzesze naszych klientów cały czas się powiększają. Ponadto klienci w większości przypadków wracają do nas kolejny raz. Kasy fiskalne, jak również drukarki fiskalne sprzedawane przez naszą firmę objęte mogą być nawet 5-cio letnią gwarancją. Świadczymy także bardzo szeroki zakres usług pogwarancyjnych.

  Data dodania: 23 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Masaż leczniczy »

  Strona www.fizjoedukacja.pl prezentuje ofertę zawodowego centrum fizjoedukacji, które zajmuje się przede wszystkim szkoleniem swoich klientów w zawodzie fizjoterapeuty. Dlaczego właśnie ta oferta jest tak warta uwagi? Przede wszystkim, na dosłownie każdym kursie możemy korzystać z wiedzy osób posiadających świetne kwalifikacje, mamy zatem całkowitą pewność, że zdobywamy te umiejętności w rzeczywiście poprawny sposób. W dodatku jest ona bardzo zróżnicowana, i obejmuje szkolenia z zakresu najróżniejszych typów fizjoterapii oraz masażu, dzięki czemu lista kwalifikacji jakie można tutaj zdobyć jest naprawdę bardzo długa. Jeśli więc/ ktoś chciałby zdobyć takie umiejętności, które bez wątpienia mogą znaleźć mnóstwo zastosowań w życiu zarówno osób które zajmują się tym wyłącznie dla czystej przyjemności, jak i w pełni zawodowo, to prezentowane tu centrum fizjoedukacji jest bez wątpienia tym, czego akurat potrzebuje!

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Masaż w Katowicach u klienta z dojazdem »

  Masaż Katowice z dojazdem do domu klienta. Masażysta Katowice oferuje masaże: lecznicze, odchudzające, sportowe, klasyczne, relaksacyjne, antycelulitowe, refleksoryczne, aromaterapeutyczne, Shantala, masaż bańkami oraz akupresura. Masaż Chorzów to usługi masażu najwyższej jakości przy użyciu tylko profesjonalnego sprzętu i kosmetyków. Siedzący tryb życia oraz nadmierny stres powodują, że masz przeciążone i napięte mięśnie szyi bądź karku, co może być początkiem wielu chorób i zaburzeń naszego organizmu. Masaż Katowice to doskonały sposób na walkę ze stresem, a także skuteczny środek w leczeniu wszelkiego rodzaju dolegliwości bólowych. Ponadto Masaż Chorzów pomaga w kształtowaniu sylwetki, formy i zdrowego stylu życia. Działanie masażu jest dość skomplikowane, gdyż można je podzielić na działanie miejscowe oraz ogólne dlatego też ma takie szerokie zastosowanie na Nasze samopoczucie. Masaż odbywa się z dojazdem do klienta, niezależnie od tego, czy zamawiającym jest osoba prywatna, czy też firma. Nie zwlekaj i zacznij już dziś zapobiegać przez masaż wielu chorobą cywilizacyjnym.

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Masaże

Masaże - nowa strona:

Adres: