Masaże Podkategoria: Masaże

Sortuj po:

 • Leczenie uzależnień alkoholowych »

  Twoja Przystań to ośrodek zajmujący się leczeniem uzależnień. U nas znajdą pomoc ludzie uzależnieni od alkoholu, którzy chcą wyjść z nałogu. Znajdujemy się w centrum kraju, dlatego przyjmujemy pacjentów z całej Polski. Prowadzimy terapię uzależnień jak również pacjenci nasi mogą liczyć na pomoc psychologa lub psychiatry. Zapraszamy - www. twoja-przystan. pl

  Data dodania: 03 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Masaż leczniczy »

  Strona www.fizjoedukacja.pl prezentuje ofertę zawodowego centrum fizjoedukacji, które zajmuje się przede wszystkim szkoleniem swoich klientów w zawodzie fizjoterapeuty. Dlaczego właśnie ta oferta jest tak warta uwagi? Przede wszystkim, na dosłownie każdym kursie możemy korzystać z wiedzy osób posiadających świetne kwalifikacje, mamy zatem całkowitą pewność, że zdobywamy te umiejętności w rzeczywiście poprawny sposób. W dodatku jest ona bardzo zróżnicowana, i obejmuje szkolenia z zakresu najróżniejszych typów fizjoterapii oraz masażu, dzięki czemu lista kwalifikacji jakie można tutaj zdobyć jest naprawdę bardzo długa. Jeśli więc/ ktoś chciałby zdobyć takie umiejętności, które bez wątpienia mogą znaleźć mnóstwo zastosowań w życiu zarówno osób które zajmują się tym wyłącznie dla czystej przyjemności, jak i w pełni zawodowo, to prezentowane tu centrum fizjoedukacji jest bez wątpienia tym, czego akurat potrzebuje!

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Masaż w Katowicach u klienta z dojazdem »

  Masaż Katowice z dojazdem do domu klienta. Masażysta Katowice oferuje masaże: lecznicze, odchudzające, sportowe, klasyczne, relaksacyjne, antycelulitowe, refleksoryczne, aromaterapeutyczne, Shantala, masaż bańkami oraz akupresura. Masaż Chorzów to usługi masażu najwyższej jakości przy użyciu tylko profesjonalnego sprzętu i kosmetyków. Siedzący tryb życia oraz nadmierny stres powodują, że masz przeciążone i napięte mięśnie szyi bądź karku, co może być początkiem wielu chorób i zaburzeń naszego organizmu. Masaż Katowice to doskonały sposób na walkę ze stresem, a także skuteczny środek w leczeniu wszelkiego rodzaju dolegliwości bólowych. Ponadto Masaż Chorzów pomaga w kształtowaniu sylwetki, formy i zdrowego stylu życia. Działanie masażu jest dość skomplikowane, gdyż można je podzielić na działanie miejscowe oraz ogólne dlatego też ma takie szerokie zastosowanie na Nasze samopoczucie. Masaż odbywa się z dojazdem do klienta, niezależnie od tego, czy zamawiającym jest osoba prywatna, czy też firma. Nie zwlekaj i zacznij już dziś zapobiegać przez masaż wielu chorobą cywilizacyjnym.

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Masaże

Masaże - nowa strona:

Adres: