Strony związane z hasłem 'wypadki':

Sortuj po:

 • 112 - Wypadki »

  Okres wakacyjnej laby to z jednej strony czas beztroskiej zabawy, a z drugiej to najbardziej z całego roku bogaty okres w niebezpieczne zdarzenia w naszym środowisku. Co dnia otacza nas strumień zatrważających zjawisk z przeróżnych płaszczyzn naszego życia.

  Dlatego więc portal 112.pl trudni się wyłapywaniem tych najbardziej istotnych, czasem może i niestety drastycznych, ale na 100% prawdziwych zdarzeń. Naszym działaniem obejmujemy terytorium całej Polski grupując w jednym obszarze najistotniejsze informacje z dróg, komend oraz posterunków policji. Nasze artykuły stale są sprawdzane i uwiarygodnione oraz dają niezbędnych treści na poszczególny temat.

  Nie czekajcie więc więcej tylko przeczytajcie nasz serwis i odszukajcie które nowe groźne zdarzenia nastąpiły ostatnim czasem. A może okaże się, że to właśnie w waszej okolicy doszło do intrygującego zdarzenia, o którym jeszcze nie wiecie.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ryzykowne wypadki lotnicze - Wypadki-TV »

  Wypadki TV to najnowszy serwis www poświęcony w całości wypadkom i kraksom. W naszym serwisie zamieszczone są filmy i zdjęcia z wypadków w wielu działachjak na przykład efektowne wypadki w sporcie czy groźne wypadki powietrzne. Zamieszczone filmy są ściśle kontrolowane, tak aby były odpowiednie również dla młodszych widzów. Na naszym serwisie zamieszczone są filmy z zarówno z kraju jak i zagranicy, a już wkrótce zostanie udostępniony segment regionalny, w którym będą umieszczane najnowsze informacje o wypadkach z największych Polskich miast.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »