Strony związane z hasłem 'chłodnictwo':

Sortuj po:

 • Hurtownia Popcold »

  Śląska filia hurtowni branży chłodnictwo oraz klimatyzacja Popularna dociera do odbiorców z woj. śląskiego (Czechowice-Dziedzice, Cieszyn, Mikołów, Żywiec) oraz małopolskiego (Oświęcim, Sucha Beskidzka). Ta doskonale zaopatrzona hurtownia doskonale rozumie potrzeby rynku, a do jej klientów zalicza się wiele firm instalacyjnych oraz serwisowych z sektora klimatyzacja/wentylacja i chłodnictwo. Udział w doskonale zaopatrzonej sieci hurtowni Popularna umożliwia dostarczenie pierwszorzędnej jakości urządzeń oraz podzespołów zamiennych z oferty renomowanych producentów, w tym: pompki skroplin (Aspen Pumps, Siccom), klimatyzatory (Gree, Samsung, Hisense itp. ), narzędzia serwisowe (Wigam, CPS itp. ) np. zestawy do lutowania oraz części zamienne do urządzeń AGD.

  Data dodania: 16 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Chłodnictwo Klimatyzacja Ciechanów »

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w serwisie, montażach i obsłudze wszelkiego rodzaju urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, nasza firma istnieje od 1990r. posiadamy 40 letnie doświadczenie.
  Naprawa: Lad chłodniczych, Schładzalników Mleka, Klimatyzacji samochodowej, Witryn, Szaf, Regałów, komór chłodniczych mroźniczych.
  Nasze tereny to woj. mazowieckie. Ciechanów, Przasnysz, Mława, Maków Mazowiecki, Pułtusk, Płońsk, Grudusk, Chorzele oraz woj. warmińsko-mazurskie.

  Data dodania: 09 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Kołobrzeg »

  Przy użyciu strony internetowej klimaret.pl kupisz np. klimatyzatory kaonowe, klimatyzatory kanałowe, osuszacze i oczyszczacze powietrza i dużo innych. Są m.in. klimatyzatory pokojowe LG jak i klimatyzatory GREE.
  Sprawdź pełną ofertę ze strony internetowej klimaret.pl. To naprawdę wspaniała oferta. Pamiętaj, że to nie tylko propozycja na profesjonalny sprzęt, to dodatkowo dobra oferta na usługi związane z klimatyzacją. Wiele dowiesz się wchodząc na stronę internetową o której tutaj wspomniałem.

  Data dodania: 03 04 2011 · szczegóły wpisu »