Fitness Podkategoria: Fitness

Sortuj po:

 • Sprzęt fitness »

  Fitbay.pl jest to skelp oferujący bardzo dobrej jakości sprzęt do ćwiczeń czy siłowni w niskich cenach. Oferowany sprzęt posiada 2 letni okres gwarancyjny. Zaopatrując się w naszym sklepie sprzęt pomożemy w montażu i nasi trenerzy zestawią dla Was grafik treningowy. Jeśli nie wiecie na jaki sprzęt do siłowni kupić dla was nasi fachowcy pomogą wam w najlepszym wyborze. Cały czas w naszym sklepie organizowane są interesujące promocje sprzętu do siłowni. Fitbay jest jednym z największych sklepem internetowym oferującym sprzęt do siłowni.

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie klubu fitness »

  Fitplan. Eu jest firmą sale fitness zajmuje się wyposażeniem siłowni. Chcesz założyć własną siłownię, ale nie wiesz jak ją wyposażyć. Nasza firma pomoże Ci odpowiednio odpowiednio wyposażyć salę treningową. Proponowany przez nas sprzęt do fitnessu jest profesjonany. Oferta dla klientów jest ściśle dopasowany do wymagających potrzeb użytkowników siłowni. Dzięki FitPlan oszczędzają Państwo czas oraz pieniądze, dzięki umowom z producentami dostarczamy sprzęt do obiektów sportowych po bardzo niskich cenach.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fitness w Krakowie »

  Nasz park wodny połozony jest w Krakowie a także jest jednym z najogromniejszych i najnowocześniejszych obiektów tego typu, jakie funkcjonują w całej Europie. W przeciągu 13 lat działalności z oferty naszego parku wodnego skorzystało ponad 10 milionów osób. Pośród tak ogromnej ilości osób znajdują się również osoby, jakie są naszymi stałymi interesantami. Nasz obiekt rozróżnia w głównej mierze dbałość o higienę a także wysoki standard świadczonych usług. Różnorodna oferta naszego parku wodnego powoduje, iż każda osoba, jaka tu przybywa znajduje coś dla siebie.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fitness w Katowicach »

  Fitness to sport nad wyraz znany we współczesnych czasach. W mieście Katowice kluby fitness na wzgląd zamiłowania mieszkańców fitnessem, w ostatnim czasie pogłębia swoją ofertę treningów fitness. W mieście Katowice kluby fitness posiadają wykwalifikowaną kadrę pracowników, która uważnie dobiera rodzaj treningów dla danej grupy zajęciowej fitness. Wyszukując miejsca do treningu fitness doskonałego dla własnej osoby, warto się poprawnie zastanowić, gdyż wyłącznie przystosowane ćwiczenia mogą przynieść spodziewany efekt. W zakresie ćwiczeń fitness można zaliczyć: podstawowe formy gimnastyki rekreacyjnej, ćwiczenia wytrzymałości, ćwiczenia aerobowe oraz wiele, wiele innych rodzai zajęć fitness, dzięki czemu osoba uprawiająca tą dziedzinę sportu może liczyć na oczekiwane rezultaty, np. podczas odchudzania. Treningi fitness mogą być wartościowym sposobem na pozostanie fit mamą. Na ulicach miasta Katowice ukazały się afisze promujące wszystkie miejsca do treningów fitness w mieście Katowice.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fitness

Fitness - nowa strona:

Adres: