Fitness Podkategoria: Fitness

Sortuj po:

 • Brukarstwo Ozimek Opole - Arbi »

  Firma brukarska Arbi oferuje profesjonalne układanie kostki brukowej na chodnikach, wjazdach czy w ogrodach. Realizujemy każdy projekt naszych klientów. Efektem jest kostka brukowa tworząca estetyczne i nieraz bardzo fantazyjne wzory. Wykonujemy prace brukarskie zarówno u klientów indywidualnych, dla firm jak i wreszcie dla klientów instytucjonalnych w trakcie zamówień publicznych. Brukarstwo Arbi to także sprzedaż i transport kruszyw budowlanych i drogowych. Posiadamy bogatą bazę sprzętową w postaci koparek czy koparko-ładowarek, wywrotek. Dzięki temu wykonujemy prace ziemne wszelkiego typu. Brukarstwo Arbi zaprasza do współpracy.

  Data dodania: 08 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Części Iveco Śląsk »

  Sklep wysyłkowy jaki znajdziecie Państwo pod adresem www. ivecosklep. pl zapewnia Wam wszechstronną ofertę wszelkiego rodzaju części zamiennych jakie przeznaczone są zgodnie z nazwą sklepu konkretnie do samochodów wyprodukowanych przez Iveco. Z pomocą klarownie zaprojektowanej struktury kategorii w niniejszym sklepie nikt nie będzie miał kłopotów z szybkim wyszukaniem części do konkretnego układu swojego samochodu. Części są w większości przypadków opisane modelem i rocznikiem samochodu do jakiego one pasują (w razie wątpliwości wystarczy zadzwonić pod numer telefonu podany na stronie i zapytać o szczegóły). Sklep prowadzi firma, która od przeszło dwóch dekad zajmuje się sprzedażą części motoryzacyjnych, bezustannie poszerzając zakres swojej oferty tak, aby jak najlepiej poczynić zadość potrzebom swych klientów. Sklep ten zapewnia prosty i wygodny proces zakupów, nowe części samochodowe o wysokiej jakości i w przystępnych cenach, a także wysoką jakość obsługi i szybką wysyłkę zamówionych części do Iveco.

  Data dodania: 19 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt fitness »

  Fitbay.pl jest to skelp oferujący bardzo dobrej jakości sprzęt do ćwiczeń czy siłowni w niskich cenach. Oferowany sprzęt posiada 2 letni okres gwarancyjny. Zaopatrując się w naszym sklepie sprzęt pomożemy w montażu i nasi trenerzy zestawią dla Was grafik treningowy. Jeśli nie wiecie na jaki sprzęt do siłowni kupić dla was nasi fachowcy pomogą wam w najlepszym wyborze. Cały czas w naszym sklepie organizowane są interesujące promocje sprzętu do siłowni. Fitbay jest jednym z największych sklepem internetowym oferującym sprzęt do siłowni.

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie klubu fitness »

  Fitplan. Eu jest firmą sale fitness zajmuje się wyposażeniem siłowni. Chcesz założyć własną siłownię, ale nie wiesz jak ją wyposażyć. Nasza firma pomoże Ci odpowiednio odpowiednio wyposażyć salę treningową. Proponowany przez nas sprzęt do fitnessu jest profesjonany. Oferta dla klientów jest ściśle dopasowany do wymagających potrzeb użytkowników siłowni. Dzięki FitPlan oszczędzają Państwo czas oraz pieniądze, dzięki umowom z producentami dostarczamy sprzęt do obiektów sportowych po bardzo niskich cenach.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fitness w Krakowie »

  Nasz park wodny połozony jest w Krakowie a także jest jednym z najogromniejszych i najnowocześniejszych obiektów tego typu, jakie funkcjonują w całej Europie. W przeciągu 13 lat działalności z oferty naszego parku wodnego skorzystało ponad 10 milionów osób. Pośród tak ogromnej ilości osób znajdują się również osoby, jakie są naszymi stałymi interesantami. Nasz obiekt rozróżnia w głównej mierze dbałość o higienę a także wysoki standard świadczonych usług. Różnorodna oferta naszego parku wodnego powoduje, iż każda osoba, jaka tu przybywa znajduje coś dla siebie.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fitness w Katowicach »

  Fitness to sport nad wyraz znany we współczesnych czasach. W mieście Katowice kluby fitness na wzgląd zamiłowania mieszkańców fitnessem, w ostatnim czasie pogłębia swoją ofertę treningów fitness. W mieście Katowice kluby fitness posiadają wykwalifikowaną kadrę pracowników, która uważnie dobiera rodzaj treningów dla danej grupy zajęciowej fitness. Wyszukując miejsca do treningu fitness doskonałego dla własnej osoby, warto się poprawnie zastanowić, gdyż wyłącznie przystosowane ćwiczenia mogą przynieść spodziewany efekt. W zakresie ćwiczeń fitness można zaliczyć: podstawowe formy gimnastyki rekreacyjnej, ćwiczenia wytrzymałości, ćwiczenia aerobowe oraz wiele, wiele innych rodzai zajęć fitness, dzięki czemu osoba uprawiająca tą dziedzinę sportu może liczyć na oczekiwane rezultaty, np. podczas odchudzania. Treningi fitness mogą być wartościowym sposobem na pozostanie fit mamą. Na ulicach miasta Katowice ukazały się afisze promujące wszystkie miejsca do treningów fitness w mieście Katowice.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fitness

Fitness - nowa strona:

Adres: