Biura podróży Podkategoria: Biura podróży

Sortuj po:

 • Wycieczki last minute »

  Biuro podróży Sun Fun jest ciekawą propozycją praktycznie dla wszystkich osób, którzy szukają akurat pomysłu na ciekawe zorganizowanie swoich wakacji. Jego oferta obejmuje wiele najróżniejszych form wycieczek, dzięki którym dotrzemy do najsłynniejszych miejsc na kuli ziemskiej, takich jak Bułgaria. Oferta obejmuje dodatkowo oferty last minute, co jeszcze bardziej zwiększa jej atrakcyjność i pozwala na znalezienie takiej wycieczki, która w stu procentach spełni jakiekolwiek nasze wymagania. Rzecz jasna, wszelkie rzeczy które są tutaj dostępne są na tyle różnorodne, że praktycznie w każdym przypadku będziemy mogli tu znaleźć coś idealnego właśnie dla siebie. Jeśli więc pragniesz spędzić rzeczywiście wymarzone wakacje, to zaprezentowane tu biuro podróży na pewno zaoferuje Ci wszystko, czego tylko potrzebujesz!

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odkryj zabytki Krakowa »

  Z firmą "Cracow Tours" zwiedzicie najpiękniejsze miejsca Krakowa oraz jego okolic w taki sposób, że nie tylko zobaczycie te miejsca, ale co więcej poczujecie ich smak oraz epokowy nastrój. Jeśli chodzi o wycieczki po okolicach miasta, które było zarówno rezydencją królewską i metropolią Polski, a aktualnie pozostaje naukowym i kulturalnym centrum państwa - obszerny wachlarz możliwości winien zadowolić każdego. Bardzo charakterystyczną ofertą jest np. zwiedzanie Kopalni Soli (salt mine) w Wieliczce, albo podążenie śladami pielgrzymów zobaczyć "Czarną Madonnę" na Jasnej Górze.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wycieczki szkolne »

  Kogis to organizacja która zajmuje się aranżowaniem obozów dla młodzieży i dzieci. Powołanie do życia naszego przedsiębiorstwa powiązane jest z wielkim hobby dotyczącym wycieczek. Naszą misją jest rozprzestrzenianie najciekawszych ofert z branży podróżowania rodzinnego w kraju i zagranicą. Stawiamy na dobrą jakość, w związku z tym tworząc nasze wycieczki, specjalną uwagę poświęcamy właściwym warunkom stworzonym dla uczestników, jak również ich ochronie i korzystnemu menu. Nasz personel to wykwalifikowani, rzetelni a także doświadczeni ludzie, którzy podchodzą do najmłodszych z zainteresowaniem i z wielkim zaangażowaniem.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Online »

  Na stosowne ferie, należy jechać w góry. To tu, wynajdziesz imponujące zakamarki, które zachwycą Cię ładnymi krajobrazami. Wyborne żarcie będziesz jadł w ościennych restauracjach, co noc z kompanami pijąc zimne winko. Rozkoszne wybryki w obiektach turystycznych, zapewni wam porządna muzyka. Na odjazd wypada zaklepać nocleg, dlatego zalecam wam apartament czy też ośrodek agroturystyczny. Wzięte w obecnym roku, są wyjazdy na noclegi Ustka czy noclegi Dęblin. Kategorycznie na ferie zabierz narzeczoną, jako że najlepiej jest dzielić rozkosz z najbliższymi. Baw się po uszy, wiedząc że wspaniałe noclegi wykryjesz w serwisie turystycznym zaklep. Ów serwis, zezwala na rychłe odszukanie noclegu, tak samo dla familii jak również dla singielek. Nie opóźniaj, gdyż te w najwyższym stopniu modne obiekty rezerwowane są sporo wcześniej. Urządzając odjazd, zabierz także aparat, albowiem wynajdziesz krocie ewentualności do zrobienia wspaniałych fotek.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Egzotyczne wyjazdy Kuba »

  DESTINO MEXICO organizuje wycieczki do Meksyku, Kuby, Gwatemali, Belize, Brazylii, Peru i USA. Organizujemy wyjazdy motywacyjne i integracyjne dla firm (incentives) do najdalszych zakątków Ziemi. Współpracujemy z parafiami, dla których przygotowujemy pielgrzymki po świecie. Pielgrzymka z DESTINO MEXICO, to podróż szlakiem miejsc kultu m. in. sanktuariów maryjnych, takich jak Bazylika Matki Boskiej z Guadalupe (Gwadelupa, Meksyk). W Meksyku gościmy naszych Turystów w Polskiej Hacjendzie Ox na`alux, położonej na terenach zamieszkałych przez potomków Majów.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poznań biuro podróży »

  Przerzucanie ton folderów z biur podróży nie jest zbyt obiecującym znakiem. Po pierwsze, brnięcie przez setki stron przepełnionych propozycjami w tabelkach potrafi mocno zirytować. Po wtóre, jest to po prostu nużące i może spowodować, że w ogóle odechce ci się wakacji. To, że jako potencjalny klient-wczasowicz musiałeś to zrobić, niezbyt pochlebnie świadczy również o biurze podróży, które odwiedziłeś. Proponowalibyśmy ci spróbować czegoś nowego. Przykładowo, przekonać się jak skuteczna może być obsługa klienta w biurze TUI Poznań. Nie można tego jednak zrobić inaczej, jak osobiście – zapraszamy.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wycieczki samolotem »

  Przedstawimy Państwu wspaniałe wycieczki zagraniczne do większości państw naszego globu. Jeśli macie zamiar dowiedzieć się więcej o naszej działalności, możecie spojrzeć na nasze internetowe biuro podróży Gdynia korzystając z umieszczonego poniżej odnośnika do witryny internetowej. Proponowane wycieczki zagraniczne to oferta przeznaczona dla osób, które zwracają uwagę na rzetelność, a także uczciwość touroperatora. My dzięki swojej ciężkiej pracy pozyskujemy rokrocznie zaufanie kilkuset osób. Wycieczki zagraniczne są wyśmienitą szansą do poznania dalekich państw dla nas nieokiełznanych, przede wszystkim wtedy, gdy kocha się odkrywać przeróżne miejsca na świecie.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podróży Bydgoszcz - Krystad »

  Niedługo czas upałów, pięknej pogody, a więc też urlopów i związanych z nimi podróżami w różnorakie zakątki Polski i zagranicy. Każdy z nas zastanawia się: czy lepiej będzie na własną rękę zadbać o zakwaterowanie i wszystkie z tym związane sprawy, czy też zdecydować się na propozycje jakie świadczy doświadczone biuro podróży? Organizując ankietę wśród turystów jednego z biur podróży w Bydgoszczy, a dodatkowo na ulicach Bydgoszczy, możemy z pewnością stwierdzić, że zdecydowana większość preferuje drugą opcję. Jako najpopularniejszy argument za biurem podróży najczęściej przemawia wygoda - wszystko mamy zorganizowane i skrupulatnie sprawdzone. Z kolei często osoby wyjeżdżające indywidualnie podawały za duże koszty przygotowania podróży przez renomowane biura podróży. Biuro podróży często negocjuje bardzo niskie stawki.  

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura podróży

Biura podróży - nowa strona:

Adres: