Taniec Podkategoria: Taniec

Sortuj po:

 • Break dance »

  W ostatnim okresie taniec stał się bardzo modny. Coraz więcej ludzi uczęszcza na lekcje tańca, w każdym wieku od przedszkolaków do seniorów na emeryturze. Stało się tak za sprawą telewizji, która zrobiła kilka show powiązanych z tańcem. Jedne są dla widowni dojrzałej reszta dla młodzieży, ale odniosły taki sam skutek, zwiększając liczbę ludzi zainteresowanych nauką tańca. Oferty szkół tańca są bogate, zarówno w typy przeprowadzanych zajęć, ich systematykę i co bardzo ważne w wybór stylu, który nam się podoba. Popularność kolejnych edycji programów telewizyjnych zaczęła spadać, jednak zainteresowanie tańcem, wciąż trzyma się na wysokim poziomie.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hebi Group - Fireshow Warszawa »

  Hebi Group, Taniec z ogniem, Fireshow Warszawa
  Hebi Group to Warszawska marka, która od 2011 roku występuje na Polskiej scenie rozrywkowej, a od niedawna również za granicą.
  Nasi performerzy wielokrotnie byli określani mianem najlepszych w swoim fachu oraz nagradzani na Ogólnopolskich Festiwalach Ogniowych miejscami na podium.
  Prezentujemy wysokiej klasy przedstawienia Tańca z ogniem, Fireshow łączące w sobie elementy sztuki cyrkowej, tańca, akrobatyki, teatru oraz kabaretu. Sami tworzymy nasze choreografie przeplatając układy synchroniczne kilku artystów z solowymi wyjściami pokazującymi unikatowe umiejętności.
  Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wyrobienie indywidualnego stylu nastawionego głównie na wywoływanie określonych emocji wśród widzów oraz pokazywanie nowych pomysłów i efektów ciężkiej pracy całego zespołu.

  Data dodania: 28 01 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Taniec

Taniec - nowa strona:

Adres: