Portale społecznościowe Podkategoria: Portale społecznościowe

Sortuj po:

 • Suwałki »

  Suwalski Portal Internetowy - znajdziesz tu aktualne informacje z Suwałk i Suwalszczyzny, sprawdzisz pogodę na dziś, a także na następne cztery dni, oferty nieruchomości (mieszkania, działki, domy, garaże, lokale), oferty pracy, wykaz aktualnych imprez w mieście, galerię z inwestycji prowadzonych w Suwałkach, forum, a także katalog suwalskich firm.

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • serwis społecznościowy »

  Chciałbyś rozpocząć nowe przyjaźnie, wymienić się myślami, odszukać sympatię swojego życia? Jesteś jednakże nieśmiały i nie masz czasu na spotykanie się w dyskotece? Właśnie z myślą o takich osobach jak ty, rozpoczął działalność nasz serwis społecznościowy. Na naszym portalu masz możliwość bez ograniczeń rozmawiać z kim tylko zamierzasz, rozpowszechniać zdjęcia, przesyłać upominki. Z nami w każdym momencie odnajdziesz grono przyjaciół, którzy mają zbliżone zamiłowania czy słuchają tego samego rodzaju muzyki. Już teraz stań się członkiem do naszej społeczności.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czat »

  Nie możesz przegapić naszego portalu, na jakim wypatrzysz ogromnie wystrzałowych człeków i pogadasz z nimi na naszym rasowym chacie firmy 123flashchat. Oczekuje na ciebie bez liku atrakcji, z jakich możesz skorzystać, a najlepsze to:
  - wybitnie dobry czat video, wystarczy że zapuścisz swoją kamerkę i mikrofon
  - na naszym czacie możesz pograć z innymi w proste gry flash
  - nadzwyczaj łatwo zdołasz przekazać zdjęcia
  Bezsprzecznie nasz serwis to nie tylko czat, bo odkryjesz tu dodatkowo gigantyczną społeczność i zdołasz zarówno założyć własny profil, który poprzez potężne rozbudowanie, zezwala na indywidualne przedstawienie swojej osoby. Nadzwyczaj serdecznie zapraszamy do miłego spędzania czasu.

  Data dodania: 23 07 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Portale społecznościowe

Portale społecznościowe - nowa strona:

Adres: