Uczelnie Podkategoria: Uczelnie

Sortuj po:

 • Bosch Service Mazanek Woźniki »

  Bosch Diesel Service Mazanek to znany i ceniony w okolicy serwis silników diesla. Wykonujemy naprawy silników, regenerację wtryskiwaczy, pomp, układów Common Rail czy układów paliwowych Diesla. Dokonujemy napraw na miejscu jak również zajmujemy się częściami dostarczonymi wysyłkowo. Do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą uwagą, dlatego możemy zagwarantować najwyższą jakość napraw. Ma to odzwierciedlenie w opiniach naszych klientów jak również w braku zgłaszanych reklamacji. Wybierz sprawdzony serwis diesla Bosch i miej pewność, że silnik Twojego samochodu został prawidłowo naprawiony. Zapraszamy do skorzystania z usług Diesel Service Mazanek.

  Data dodania: 23 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Czas pracy kierowców »

  Prawo krajowe jak i unijne narzuca na właścicieli firm transportowych liczne obowiązki w zakresie prowadzenia ewidencji czasu pracy kierowców. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest oferta Kraft Tacho obejmująca kompleksową obsługę tych podmiotów. Wykonujemy rozliczanie czasu pracy kierowców, rozliczanie płacy minimalnej, rozliczanie podróży służbowych kierowcy. Dokonujemy również odczytu i archiwizacji danych z kart kierowców oraz tachografów cyfrowych. Pracujemy na licencjonowanym oprogramowaniu dlatego gwarantujemy najwyższą jakość usług.

  Data dodania: 28 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Lokale do wynajęcia w Częstochowie »

  Pragniemy zareklamować Państwu ofertę Centrum Biznesu Rurarz, firmy która biura i lokale do wynajęcia w Częstochowie, CBR działa bez pośredników, zapewnia wysoki standard biur i lokali oraz wygodne warunki najmu. Biura wyposażone są w klimatyzacje oraz inne udogodnienia tak potrzebne w prowadzeniu biznesu. Firma CBR oferuje biura i lokale w kilku lokalizacjach na terenie Częstochowy. Główny biurowiec Centrum Biznesu Rurarz znajduje się przy ulicy Kawiej, nieopodal głównej trasy Warszawa - Częstochowa - Katowice oraz centrum miasta, biura w tym budynku mają wysoki standard, posiadają przyporządkowane miejsca parkingowe na tutejszym parkingu. Zachęcamy do skorzystania z porad naszych doradców, służą pomocą przy wyborze odpowiedniego metrażu i lokalizacji.

  Data dodania: 10 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia par Warszawa. »

  Skuteczna psychoterapia par Warszawa. Doświadczony dobry psycholog terapii par w Warszawie na Muranowie zaprasza na konsultacje oraz na terapię par i terapię małżeństw. Jeśli wasze relacje ulegają znacznemu pogorszeniu, jeśli odczuwacie, że wasz związek przeżywa kryzys to nie zwlekajcie i udajcie się na konsultacje do dobrego psychologa specjalisty terapii par. Doświadczony Psycholog Jolanta Szczepaniak to uznany specjalista psychoterapii par w Warszawie. Dla zainteresowanych mam do zaoferowania psychoterapię online. psychoterapiapar. waw. pl

  Data dodania: 25 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Centrumokienidrzwi.com »

  Jeśli remontujesz mieszkanie i planujesz wymianę okien to rekomendujemy okna Poznań PCV firmy Schuco z Centrum Okien i drzwi w Poznaniu. Okna Poznań pcv lub aluminiowe. Okna Poznań będące w sprzedaży w naszym salonie to rozwiązanie na lata. Oferujemy bogaty wybór okien o eleganckim wyglądzie i wysokiej jakości wykonania i funkcjonalności.
  Zawsze dbamy o wysoką jakość naszych okien i ciekawe rozwiązania estetyczne, a zakresie energooszczędności i bezpieczeństwa okna Poznań to wiodące rozwiązania na polskim rynku.
  Dzięki naszym oknom, wnętrze twojego mieszkania będzie jedyne w swoim rodzaju.
  Wszystkich zainteresowanych oknami Poznań zapraszamy na www.centrumokienidrzwi.com oraz do Centrum Okien i drzwi w Poznaniu.

  Data dodania: 03 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Bydgoszcz »

  Seo4u zaprasza i oferuje pozycjonowanie stron internetowych Bydgoszcz i pozycjonowanie stron w UK.
  Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, audyt SEO oraz tworzenie responsywnych stron www przygotowanych do dalszego pozycjonowania to najlepsza droga na pozyckiwanie klientów z Internetu.
  Strony www od Seo4u zawsze responsywne i tworzone zgodnie z zaleceniami Google.
  W ofercie:
  - pozycjonowanie stron www
  - audyt SEO, optymalizacja strony, linkowanie, social media, profile
  - tworzenie responsywnych stron www
  - grafika reklamowa
  - banery reklamowe
  - wizytówki i ulotki

  Szczegóły oferty na www. pozycjonowanie4u. pl

  Data dodania: 03 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna terapia par Warszawa »

  Związek dwojga ludzi to pasmo wzlotów i upadków ale przede wszystkim to więź, która łączy małżonków czy partnerów. Więź, którą należy pielęgnować i rozwijać, ponieważ pozostawiona sama sobie może w dłuższej perspektywie obumrzeć.
  Dlatego w chwilach kryzysu tak ważna jest profesjonalna pomoc psychologa i psychoterapeuty.
  Kryzys w relacjach partnerskich stanowi niejednokrotnie potężny impuls do rozwoju i właśnie jednym z podstawowych zadań psychoterapeuty jest wspólnie z partnerami obrócić kryzys w siłę dla dalszego rozwoju ich związku.
  Pamiętajcie, że w obliczu kryzysu warto zasięgnąć pomocy psychoterapeuty i wspólnie odkryć nowe pokłady czułości.
  Doświadczony psycholog z Warszawy - Jolanta Szczepaniak z Muranowa to dobry wybór na konsultacje psychologiczne oraz na terapię par lub terapię rodzin w Warszawie.
  Więcej informacji o Pani Psycholog na www. szczepaniak-psychology. eu

  Data dodania: 03 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Studia Łódź »

  Łódź jest ładnym miastem oraz cudownym miejscem na naukę. Drobiazgowa propozycja szkół wyższych w Łodzi, sprawdź ! Zastanawiasz się nad uczelnią wyższą ? Interesuje Cię kierunek Ubezpieczenia, zobacz które uczelnie z Łodzi posiadają go w swej ofercie. Wywodzisz się z malutkiego miasteczka i wybierasz się na studia do Łodzi, zobacz ofertę szkół wyższych.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Macierz odwrotna i wyznacznik macierzy »

  Naucz się do kolokwium z algebry liniowej bez stresu, tanio, wygodnie i skutecznie. Dowiedz się co to jest macierz odwrotna, jak mnożyć macierze oraz jak obliczać wyznacznik macierzy za pomocą rozwinięcia Laplace'a, metody Sarrusa oraz wykorzytując operacje elementarne. W serwisie możesz uczyć się także liczb zespolonych oraz możesz powtórzyć najważniejsze własności i wzory matematyczne ze szkoły średniej. Ściągnij za darmo arkusze wzorów z zakresu macierzy, wyznaczników i układów równań liniowych. Materiał na stronie OrzelzMatmy.pl przygotowywany jest przez zawodowego matematyka z doświadczeniem dydaktycznym w pracy na uczelni wyższej. Z Orłem z Matmy każdy student przygotuje się bez problemu nawet do najtrudniejszego kolokwium z macierzy, wyznaczników czy liczb zespolonych.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rysunku »

  Szkoła rysunku MDK-Kurs rysunku Kraków- lekcje rysunku architektonicznego pod egzamin na architekturę.Szkoła rysunku w Krakowie MDK-Kurs Kraków oferuje profesjonalne kursy rysunkowe w formie przygotowania rysunkowego do egzaminów z rysunku odręcznego i predyspozycji do zawodu architekta na studia architektoniczne. Kursy na architekturę obejmują kierunki studiów architektonicznych:Architektura i urbanistyka orazArchitektura krajobrazu w Krakowie oraz do egzaminów na wybrane wydziały studiów architektury w Polsce.Nauka rysunku w szkole rysunku MDK-Kurs w Krakowie to:-Rysunek architektoniczny prowadzony od podstaw.-Kursy rysowania pod kierunkiem architektów z wieloletnim doświadczeniem w nauce rysowania architektów.-Pracownia rysunku w ścisłym centrum Krakowa oraz dogodne terminy zajęć rysunkowych w tym lekcje weekendowe.-Kursy rysowania w małych grupach.-Program obejmujący szerokie spektrum zagadnień rysunkowych pojawiających się na egzaminach w tym tematy egzaminacyjne realizowane na zasadach próbnych egzaminów.-Kursy w roku szkolnym i kursy wakacyjne.Kraków

  Data dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Technikum Budowlane Warszawa »

  Wysoki poziom kształcenia w lokalnej szkole daje przede wszystkim perfekcyjnie przyuczony, fachowy, a nader wszystko ogromnie doświadczony zestaw nauczycieli. Bezustannie staramy się żeby oferowana jakość wykładania szła w parze z małymi kosztami czesnego oraz interesującą ofertą zakresów edukowania, gdyż tego typu podejście przysparza nam największą ilość słuchaczy. Dla jednostek, które zakończyły w tym momencie liceum lub technikum przygotowaliśmy nowatorskie kierunki, jakie wesprą w odnalezieniu się na rynku pracy jako przedstawiciel handlowy, sekretarz, asystentka lub kompetentna niania.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Katowice »

  Katowice jest pięknym miastem oraz idealnym miejscem na studia. Interesuje Cię kierunek logistyka, zobacz jakie uczelnie z Katowic posiadają go w swojej ofercie. Zastanawiasz się nad uczelnią wyższą ? Pochodzisz z tyciego miasteczka i wybierasz się na studia do Katowic, sprawdź propozycję szkół wyższych. Kulturalna rozrywka Katowice jest bardzo bogata, co sprawia, iż studenci często odwiedzają lokale gastronomiczne oraz bufety.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pracownik socjalny »

  Pracownik socjalny pracuje z ludźmi, którzy sąwykluczeni społecznie lub którzy doznają jakiegoś typu kryzys. Ich zasadniczym zadaniem jest zaoferowanie wsparcia, które umożliwi potrzebującym oczekiwanej pomocy. Pracownicy socjalni mogą pracować w różnych miejscach np. hospicjach czy domach dziecka gdzie w ramach odpowiednich procedur wspierają pojedyncze osoby, grupy społeczne lub rodziny. Najwięcej pracowników socjalnych działa z osobami młodymi i ich rodzinami. Często współpracują również z: nastoletnimi przestępcami, ludźmi z zaburzeniami, narkomanami i alkoholikami, osobami z niepełno sprawnościami, dziećmi i młodzieżą z problemami w edukacji, ludźmistarszymi

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej to szkoła, której pragniesz! Naszym priorytetem jest kształcenie fachowców w zakresie nauk ekonomicznych, społecznych oraz technicznych. Finalizujemy wszelkie badania naukowe. Dajemy gwarancję na niezwykle wysoki poziom naszego nauczania, na poziomie europejskim. Powiększamy kreatywność, wspieramy wszystkich naszych studentów w podążaniu za celami. Mamy niebywałe sukcesy w zakresie właściwego kształcenia, dającego natychmiastowe efekty. Projekty badawczo-naukowe są realizowane dzięki wyspecjalizowanej kadrze, którą możemy się poszczycić.WSB kształci studentów m.in. na takich kierunkach, jak na przykład: administracja, informatyka, studia logistyka, zarządzanie, socjologia, stosunki międzynarodowe a także pedagogika Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wyższej Szkoły Biznesu!

  Data dodania: 31 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Warszawa »

  Strona Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami oferującej studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe w trybach dziennym, zaocznym i eksternistycznym na kierunkach ekonomia i administracja. Osoby zainteresowane znajdą na stronie WSGN m.in. historię i opis uczelni, informacje o kadrze oraz dokładny opis wydziałów, kierunków i specjalności uczelni. W tym propozycję studiów z zakresu zarządzania nieruchomościami, które cieszą się renomą wśród pracodawców. Uczelnia kształci studentów w miastach Warszawa i Białystok.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Kosmetyczne »

  Studiuj Kosmetologię! Wbrew opiniom kosmetologia nie jest szkołą tylko dla dziewcząt. Wśród wielu specjalności, jak na przykład kosmetologia estetyczna, każdy wybierze coś dla siebie. Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia oferuje studia magisterskie i podyplomowe na wielu kierunkach. Studia zdrowie publiczne gwarantują zatrudnienie. Już w trakcie edukacji zdobywasz niezbędne doświadczenie. Specjalność SPA i Wellness zapewni Ci pracę na całym świecie. WSZKIPZ nie jest szkołą kosmetyczna. Jest cenioną uczelnią wyższą, po której dostaniesz dobrze płatna pracę.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nabór letni »

  Przeanalizuj, jakie interesujące oferty kształcenia polecają politechniki. Przejrzyj na forum opinie użytkowników. Znajdź uczelnię według jej nazwy. Prześledź jaką bogatą propozycję szkół przedstawiamy.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studia Katowice - Kierunki medyczne »

  Ostatnio popularne słały się uczelnie, które uczą na specjalnościach związanych z medycyną. Polskie społeczeństwo żyje dłużej i z czasem wykwalifikowani pracownicy z branży ochrony zdrowia będą nie tylko niezbędni, jak również doceniani. Z takiej przyczyny, właśnie studenci często wybierają studia katowice specjalność ochrony zdrowia. Wspólnie ze wzrostem lecznictwa zaczęły rozwijać się nie jedynie takie specjalności jak lekarz, ale i manager zdrowia (specjalność zdrowie publiczne), ratownik medyczny, czy też fizykoterapełta. Wiele z tych specjalności możesz studiować na WSPS. Studia ratownictwo medyczne. Głównym założeniem jest przyuczenie do wykonywania zawodu pracownika zespołu ratownictwa medycznego. Absolwent nabywa umiejętności ratowania zdrowia i życia i kwalifikacje działania w trakcie wypadku oraz podczas transportu poszkodowanych. Ratownictwo medyczne to tylko jedna ze specjalności na Wyższej Szkole Planowania Strategicznego.

  Data dodania: 24 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ekonomia Szczecin »

  Każdy, kto tylko decyduje się pójść na studia koniecznie musi zdawać sobie sprawę z tego, iż nie zawsze najlepszym wyjściem jest znajdująca się najbliżej nas szkoła. Naturalnie, gdy jest to szkoła dobra nie ma w tym niczego złego. Jeśli jednakże nie, znacznie lepszym i wbrew pozorom bardziej opłacalnym rozwiązaniem byłoby skorzystanie z usług szkół w Szczecinie (ekonomia Szczecin). Tamtejsze studia to nie tylko przykład dużego poziomu nauczania, ale także perfekcyjnego przygotowania studenta do pracy w wybranym zawodzie (politologia Szczecin). Jeżeli w takim razie chcemy stać się informatykiem możemy być przeświadczeni, że uzyskamy tam wszystkie konieczne do pracy zdolności. Tak samo jest ze wszystkimi pozostałymi zawodami (studia magisterskie Szczecin). Zwrócić uwagę powinno się także na to, iż uczyć się można w trzech różnych trybach: dziennym, zaocznym oraz co najważniejsze także wieczorowym. Dzięki szerokiemu spektrum kierunków oraz różnym formom studiów do Szczecina zjeżdża coraz więcej osób z całej Polski tylko i wyłącznie po to, by móc tu studiować. Jest to bardzo istotna sprawa  

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia licencjackie zarządzanie »

  Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem w Warszawie kształci ekonomistów dla administracji publicznej, jak również obszaru organizacji pozarządowych w warunkach indywidualizacji procesu kształcenia oraz internacjonalizacji studiów. Pełny zakres nauczania zawiera studia oraz studia podyplomowe. Szkoła prowadzi projekty badawcze o zasięgu krajowym w takich dziedzinach jak: finanse, zarządzanie, stosunki międzynarodowe, rozwój regionalny oraz inwestycje. W realizacji procesu prowadzenia badań naukowych wykorzystuje doświadczenie wynikające z działania w silnie zurbanizowanym województwie mazowieckim. Silne regionalne zakorzenienie Uczelni wzmacniane są rozproszonym modelem zarządzania oraz stale rozbudowywaną infrastrukturą badawczą. Kadra badaczy o uznanym autorytecie w środowisku kieruje się najlepszymi tradycjami akademickimi. Postępując w duchu szacunku dla prawdy, nawiązuje do doświadczeń pedagogicznych gromadzonych od momentu założenia Uczelni na przełomie XX/XXI wieku.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Z naszego portalu skorzystało już ponad milion uczniów, dołącz do nich. Ciekawią Cię studia w języku angielskim, odwiedź zakładkę poświęconą takiemu przedmiotowi. W portalu znajdziesz obszerną ofertę szkół publicznych. Największa różnego typu lista uczelni. Aktualna informacja o studiach dostępnych w Polsce. Absolwenci uczelni inżynierskich mogą wypatrzyć u nas studia podyplomowe.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uczelnie

Uczelnie - nowa strona:

Adres: