Uczelnie Podkategoria: Uczelnie

Sortuj po:

 • Studia Łódź »

  Łódź jest ładnym miastem oraz cudownym miejscem na naukę. Drobiazgowa propozycja szkół wyższych w Łodzi, sprawdź ! Zastanawiasz się nad uczelnią wyższą ? Interesuje Cię kierunek Ubezpieczenia, zobacz które uczelnie z Łodzi posiadają go w swej ofercie. Wywodzisz się z malutkiego miasteczka i wybierasz się na studia do Łodzi, zobacz ofertę szkół wyższych.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rysunku »

  Szkoła rysunku MDK-Kurs rysunku Kraków- lekcje rysunku architektonicznego pod egzamin na architekturę.Szkoła rysunku w Krakowie MDK-Kurs Kraków oferuje profesjonalne kursy rysunkowe w formie przygotowania rysunkowego do egzaminów z rysunku odręcznego i predyspozycji do zawodu architekta na studia architektoniczne. Kursy na architekturę obejmują kierunki studiów architektonicznych:Architektura i urbanistyka orazArchitektura krajobrazu w Krakowie oraz do egzaminów na wybrane wydziały studiów architektury w Polsce.Nauka rysunku w szkole rysunku MDK-Kurs w Krakowie to:-Rysunek architektoniczny prowadzony od podstaw.-Kursy rysowania pod kierunkiem architektów z wieloletnim doświadczeniem w nauce rysowania architektów.-Pracownia rysunku w ścisłym centrum Krakowa oraz dogodne terminy zajęć rysunkowych w tym lekcje weekendowe.-Kursy rysowania w małych grupach.-Program obejmujący szerokie spektrum zagadnień rysunkowych pojawiających się na egzaminach w tym tematy egzaminacyjne realizowane na zasadach próbnych egzaminów.-Kursy w roku szkolnym i kursy wakacyjne.Kraków

  Data dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Technikum Budowlane Warszawa »

  Wysoki poziom kształcenia w lokalnej szkole daje przede wszystkim perfekcyjnie przyuczony, fachowy, a nader wszystko ogromnie doświadczony zestaw nauczycieli. Bezustannie staramy się żeby oferowana jakość wykładania szła w parze z małymi kosztami czesnego oraz interesującą ofertą zakresów edukowania, gdyż tego typu podejście przysparza nam największą ilość słuchaczy. Dla jednostek, które zakończyły w tym momencie liceum lub technikum przygotowaliśmy nowatorskie kierunki, jakie wesprą w odnalezieniu się na rynku pracy jako przedstawiciel handlowy, sekretarz, asystentka lub kompetentna niania.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Kosmetyczne »

  Studiuj Kosmetologię! Wbrew opiniom kosmetologia nie jest szkołą tylko dla dziewcząt. Wśród wielu specjalności, jak na przykład kosmetologia estetyczna, każdy wybierze coś dla siebie. Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia oferuje studia magisterskie i podyplomowe na wielu kierunkach. Studia zdrowie publiczne gwarantują zatrudnienie. Już w trakcie edukacji zdobywasz niezbędne doświadczenie. Specjalność SPA i Wellness zapewni Ci pracę na całym świecie. WSZKIPZ nie jest szkołą kosmetyczna. Jest cenioną uczelnią wyższą, po której dostaniesz dobrze płatna pracę.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Macierz odwrotna i wyznacznik macierzy »

  Naucz się do kolokwium z algebry liniowej bez stresu, tanio, wygodnie i skutecznie. Dowiedz się co to jest macierz odwrotna, jak mnożyć macierze oraz jak obliczać wyznacznik macierzy za pomocą rozwinięcia Laplace'a, metody Sarrusa oraz wykorzytując operacje elementarne. W serwisie możesz uczyć się także liczb zespolonych oraz możesz powtórzyć najważniejsze własności i wzory matematyczne ze szkoły średniej. Ściągnij za darmo arkusze wzorów z zakresu macierzy, wyznaczników i układów równań liniowych. Materiał na stronie OrzelzMatmy.pl przygotowywany jest przez zawodowego matematyka z doświadczeniem dydaktycznym w pracy na uczelni wyższej. Z Orłem z Matmy każdy student przygotuje się bez problemu nawet do najtrudniejszego kolokwium z macierzy, wyznaczników czy liczb zespolonych.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia Warszawa »

  Strona Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami oferującej studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe w trybach dziennym, zaocznym i eksternistycznym na kierunkach ekonomia i administracja. Osoby zainteresowane znajdą na stronie WSGN m.in. historię i opis uczelni, informacje o kadrze oraz dokładny opis wydziałów, kierunków i specjalności uczelni. W tym propozycję studiów z zakresu zarządzania nieruchomościami, które cieszą się renomą wśród pracodawców. Uczelnia kształci studentów w miastach Warszawa i Białystok.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Katowice »

  Katowice jest pięknym miastem oraz idealnym miejscem na studia. Interesuje Cię kierunek logistyka, zobacz jakie uczelnie z Katowic posiadają go w swojej ofercie. Zastanawiasz się nad uczelnią wyższą ? Pochodzisz z tyciego miasteczka i wybierasz się na studia do Katowic, sprawdź propozycję szkół wyższych. Kulturalna rozrywka Katowice jest bardzo bogata, co sprawia, iż studenci często odwiedzają lokale gastronomiczne oraz bufety.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Z naszego portalu skorzystało już ponad milion uczniów, dołącz do nich. Ciekawią Cię studia w języku angielskim, odwiedź zakładkę poświęconą takiemu przedmiotowi. W portalu znajdziesz obszerną ofertę szkół publicznych. Największa różnego typu lista uczelni. Aktualna informacja o studiach dostępnych w Polsce. Absolwenci uczelni inżynierskich mogą wypatrzyć u nas studia podyplomowe.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekonomia Szczecin »

  Każdy, kto tylko decyduje się pójść na studia koniecznie musi zdawać sobie sprawę z tego, iż nie zawsze najlepszym wyjściem jest znajdująca się najbliżej nas szkoła. Naturalnie, gdy jest to szkoła dobra nie ma w tym niczego złego. Jeśli jednakże nie, znacznie lepszym i wbrew pozorom bardziej opłacalnym rozwiązaniem byłoby skorzystanie z usług szkół w Szczecinie (ekonomia Szczecin). Tamtejsze studia to nie tylko przykład dużego poziomu nauczania, ale także perfekcyjnego przygotowania studenta do pracy w wybranym zawodzie (politologia Szczecin). Jeżeli w takim razie chcemy stać się informatykiem możemy być przeświadczeni, że uzyskamy tam wszystkie konieczne do pracy zdolności. Tak samo jest ze wszystkimi pozostałymi zawodami (studia magisterskie Szczecin). Zwrócić uwagę powinno się także na to, iż uczyć się można w trzech różnych trybach: dziennym, zaocznym oraz co najważniejsze także wieczorowym. Dzięki szerokiemu spektrum kierunków oraz różnym formom studiów do Szczecina zjeżdża coraz więcej osób z całej Polski tylko i wyłącznie po to, by móc tu studiować. Jest to bardzo istotna sprawa  

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia Katowice - Kierunki medyczne »

  Ostatnio popularne słały się uczelnie, które uczą na specjalnościach związanych z medycyną. Polskie społeczeństwo żyje dłużej i z czasem wykwalifikowani pracownicy z branży ochrony zdrowia będą nie tylko niezbędni, jak również doceniani. Z takiej przyczyny, właśnie studenci często wybierają studia katowice specjalność ochrony zdrowia. Wspólnie ze wzrostem lecznictwa zaczęły rozwijać się nie jedynie takie specjalności jak lekarz, ale i manager zdrowia (specjalność zdrowie publiczne), ratownik medyczny, czy też fizykoterapełta. Wiele z tych specjalności możesz studiować na WSPS. Studia ratownictwo medyczne. Głównym założeniem jest przyuczenie do wykonywania zawodu pracownika zespołu ratownictwa medycznego. Absolwent nabywa umiejętności ratowania zdrowia i życia i kwalifikacje działania w trakcie wypadku oraz podczas transportu poszkodowanych. Ratownictwo medyczne to tylko jedna ze specjalności na Wyższej Szkole Planowania Strategicznego.

  Data dodania: 24 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia licencjackie zarządzanie »

  Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem w Warszawie kształci ekonomistów dla administracji publicznej, jak również obszaru organizacji pozarządowych w warunkach indywidualizacji procesu kształcenia oraz internacjonalizacji studiów. Pełny zakres nauczania zawiera studia oraz studia podyplomowe. Szkoła prowadzi projekty badawcze o zasięgu krajowym w takich dziedzinach jak: finanse, zarządzanie, stosunki międzynarodowe, rozwój regionalny oraz inwestycje. W realizacji procesu prowadzenia badań naukowych wykorzystuje doświadczenie wynikające z działania w silnie zurbanizowanym województwie mazowieckim. Silne regionalne zakorzenienie Uczelni wzmacniane są rozproszonym modelem zarządzania oraz stale rozbudowywaną infrastrukturą badawczą. Kadra badaczy o uznanym autorytecie w środowisku kieruje się najlepszymi tradycjami akademickimi. Postępując w duchu szacunku dla prawdy, nawiązuje do doświadczeń pedagogicznych gromadzonych od momentu założenia Uczelni na przełomie XX/XXI wieku.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pracownik socjalny »

  Pracownik socjalny pracuje z ludźmi, którzy sąwykluczeni społecznie lub którzy doznają jakiegoś typu kryzys. Ich zasadniczym zadaniem jest zaoferowanie wsparcia, które umożliwi potrzebującym oczekiwanej pomocy. Pracownicy socjalni mogą pracować w różnych miejscach np. hospicjach czy domach dziecka gdzie w ramach odpowiednich procedur wspierają pojedyncze osoby, grupy społeczne lub rodziny. Najwięcej pracowników socjalnych działa z osobami młodymi i ich rodzinami. Często współpracują również z: nastoletnimi przestępcami, ludźmi z zaburzeniami, narkomanami i alkoholikami, osobami z niepełno sprawnościami, dziećmi i młodzieżą z problemami w edukacji, ludźmistarszymi

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej to szkoła, której pragniesz! Naszym priorytetem jest kształcenie fachowców w zakresie nauk ekonomicznych, społecznych oraz technicznych. Finalizujemy wszelkie badania naukowe. Dajemy gwarancję na niezwykle wysoki poziom naszego nauczania, na poziomie europejskim. Powiększamy kreatywność, wspieramy wszystkich naszych studentów w podążaniu za celami. Mamy niebywałe sukcesy w zakresie właściwego kształcenia, dającego natychmiastowe efekty. Projekty badawczo-naukowe są realizowane dzięki wyspecjalizowanej kadrze, którą możemy się poszczycić.WSB kształci studentów m.in. na takich kierunkach, jak na przykład: administracja, informatyka, studia logistyka, zarządzanie, socjologia, stosunki międzynarodowe a także pedagogika Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wyższej Szkoły Biznesu!

  Data dodania: 31 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nabór letni »

  Przeanalizuj, jakie interesujące oferty kształcenia polecają politechniki. Przejrzyj na forum opinie użytkowników. Znajdź uczelnię według jej nazwy. Prześledź jaką bogatą propozycję szkół przedstawiamy.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uczelnie

Uczelnie - nowa strona:

Adres: