TplusT-szkolenia językowe dla firm

TplusT-szkolenia językowe dla firm Firma TplusT działa na rynku szkoleń językowych i usług tłumaczeniowych od 2000 roku. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla klientów korporacyjnych. Współpracujemy z doświadczonymi i rzetelnymi lektorami oraz międzynarodowymi organizacjami dbającymi o zapewnienie wysokiej jakości na rynku szkoleń językowych.Nauczane języki: język angielski, język niemiecki, język francuski, język włoski, język hiszpański, język chiński, język rosyjski, język polski dla obcokrajowców, język szwedzki, język norweski, język fiński.Rodzaje kursów/programów: ogólny, biznesowy, dla menedżerów, dla specjalistów, kompetencyjny, egzaminacyjny, konwersacyjny, na życzenie, rodzinny.Rodzaje szkoleń: szkolenia stacjonarne, wyjazdowe szkolenia językowe w Polsce, wyjazdowe szkolenia językowe za granicą, szkolenia e-learningowe, szkolenia metodą blended learning.Egzaminy: ETS (TOEIC, WiDaF), Cambridge ESOL (KET, PET, FCE, CAE, IETLS), TELC, Goethe Institut.

Szczegóły strony www.tplust.pl:

Podlinkuj stronę www.tplust.pl:

TplusT-szkolenia językowe dla firm

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 39 Odwiedziny bing 244

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła tańca Pabianice »

  Szkoła tańca w Pabianicach - Eskadra zaprasza na najlepszą naukę tańca. Nasza szkoła prowadzona jest przez Mistrzów Polski w 10 tańcach. W naszej ofercie znajdą Państwo naukę tańca dla dzieci oraz dorosłych (także dla seniorów). Nie wiesz jak zatańczyć pierwszy taniec weselny? Nasza szkoła tańca przygotowała specjalny przyśpieszony kurs tańca dla narzeczonych, abyście mogli oczarować wszystkich na Waszym przyjęciu weselnym. Szkoła tańca Eskadra gwarantuje świetną atmosferę oraz najlepsze warunki do nauki tańca. A może interesujesz się tańcem zawodowym? W takim razie zapraszamy także do Klubu Tańca Towarzyskiego Eskadra, z którym możesz zdobywać kolejne klasy taneczne oraz przygotuje do startu w turniejach! Jeżeli interesuje Cię nauka tańca w Pabianicach zapraszamy - zapisz się już dziś na najlepszy kurs tańca do naszej szkoły, lub odwiedź nas osobiście w Pabianicach.

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Liceum Żarach »

  Znana szkoła Eureka znajduje się w Żarach a jest to prywatna szkoła dla osób dorosłych nauczająca w najróżniejszych kierunkach w systemie zaocznym. W tej ofercie tego liceum Eureka posiadamy ogólnokształcące liceum, policealne szkoły oraz maturalne kursy. Oferta szkolna to technik handlowiec, trzy letnie liceum ogólnokształcące oraz kursy przygotowujące do matury. Nauczane przedmioty to rachunkowość, prawo pracy a także prawo rodzinne.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • szkoła rysunku Kraków »

  Czy marzyło Ci się aby posiadać umiejętność profesjonalnego rysowania? Jeżeli tak, to bardzo dobrze trafiłeś! Salwatorskie Studio Artystyczne oferuje wszystkim zainteresowanym możliwość poszerzenia swojej wiedzy i techniki z zakresu rysunku. Szkoła rysunku Salwatorskiego Studia Artystycznego znajduje się w Krakowie na ulicy ukrytej 23. Szkoła rysunku pozwoli Ci posiąść wiedze i umiejętności wymagane do dostania się do uczelni wyższych na kierunek Sztuk Pięknych. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach w do 10 osób. Gwarantujemy fantastyczną atmosferę podczas zajęć w szkole rysunku. Nasza szkoła rysunku Kraków oferuje prawdopodobnie najlepsze zajęcia plastyczne w Krakowie. Sprawdź już dziś jak wyglądają zajęcia w naszym studio pod adresem ul. Ukryta 29, 30-203 Kraków. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie: 603 915 537 gdybyś miał jakieś pytania. Zapraszamy!

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła medyczna »

  W obecnym świecie bez szkoły nie mamy co śnić o zatrudnieniu. Jeśli chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje to zachęcamy do odwiedzenia którejś z naszych uczelni. Angażujemy wyłącznie doświadczonych specjalistów, którzy ofiarują Ci użyteczną wiedzę. Na naszej stronie odszukasz indeks szkół, zobacz naszą ofertę i wybierz coś dla siebie. Dajemy Ci niepowtarzalną szansę na odmienienie swojego życia! Załatwiamy także różnego rodzaju kursy, na których możesz zdobyć przydatne zdolności. Jeśli masz jakakolwiek pytania to nie zwlekaj tylko przyjdź do nas. Taka możliwość może się już nie powtórzyć! Więcej szczegółów znajdziesz na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne »

  Szukając swojej drogi zawodowej warto poznać ofertę szkół policealnych. Marzysz o posadzie w znanej firmie jako wizażysta. Marzysz o zawodzie masażysty ? Sporą popularnością pośród kierunków szkół policealnych cieszą się prawo i masaż. Szkoły policealne nęcą uczniów idealną lokalizacją i konkurencyjną ceną. Specjalista ds. Reklamy, doradca finansowy, terapeuta i wiele innych kierunków kształcenia w jednym miejscu. Zajęcia dydaktyczne w szkole Policealnej Edukacji Menedżerskiej i Technicznej prowadzone są przez tytułowanych nauczycieli.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Promocja zdrowia studia »

  Studia zdrowie publiczne w Wyższej Szkole Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia to najlepsze studia, które zapewniają dobrą przyszłość. Uczelnia oferuje studia na dwóch ścieżkach kształcenia: promocja zdrowia i ochrona zdrowia osób w starszym wieku i niepełnosprawnych.
  Specjaliści w obszarze zdrowia publicznego mogą znaleźć pracę zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym. Wielu absolwentów zdrowia publicznego pracę) w sektorze publicznym w administracji rządowej i samorządowej, publicznych placówkach ochrony zdrowia tj. szpitale, przychodnie, hospicja, Narodowy Fundusz Zdrowia, instytucje edukacyjne.
  Jeśli chodzi o sektor prywatny to mogą to być różnego rodzaju firmy farmaceutyczne czy producenci sprzętu medycznego.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia doktoranckie »

  Postaw na przyszłość - zapisz się na studia prawo na uczelnie im. Leona Koźmińskiego. Od wielu lat kształci ona magistrów pozyskujących dobrze płatne i rozwojowe prace. Na uczelni dostępnych jest niemało doskonałych kierunków studiów. Wśród nich między innymi administracja, zarządzanie, finanse i rachunkowość i wiele innych. Nie dawno uczelnia dostała złoty certyfikat programu „nowoczesna uczelnia” co jest znakiem tego, że stawiamy na nowe techniki nauczania, wniosek z tego taki, że dbamy, by nasi uczniowie byli kształceni w kierunku przystosowania się do szybko pędzącego świata. Na uczelni Leona Koźmińskiego także prawo, europeistyka, socjologia i inne bardzo nowoczesne kierunku kształcenia. Gorąco zapraszamy wszystkich maturzystów na dni otwarte oraz na naszą witrynę www w celu zapoznania się z z pełną ofertą naszego kształcenia.

  Data dodania: 06 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Politologia kraków »

  Nasza uczelnia jest jedną z większych w Polsce. Mamy oddziały w w dużej ilości polskich miastach takich jak: Chełm, Szkoła wyższa Warszawa , Zabrze, Łomża, czy Opole. Szkoła kształci studentów na wielu różnych kierunkach, między innymi jest to socjologia, gospodarka przestrzenna, czy też politologia Warszawa. Od długich lat uczelnie kończą zdolni fachowcy znajdujący pracę w najlepszych firmach w kraju i za granicą. Jeśli jesteś maturzystą, czy też osobą, która poszukuje studiów licencjackich, czy magisterskich to koniecznie powinieneś poznań ofertę kształcenia szkoły Jańskiego – to wielka szansa na lepszą pracę, dobre wykształcenie i wspaniałe wspomnienia. Odwiedź naszą witrynę internetową i sprawdź ofertę.

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sale Szkoleniowe Warszawa »

  Jesteśmy komórką oświatową wyspecjalizowaną w nauczaniu i tłumaczeniu języków niezwykłych. Z reguły podobne szkoły ograniczają osobistą ofertę do kilku modnych języków, my poszliśmy o poziom dalej nauczając nieco mniej znanych języków skandynawskich, bałkańskich, słowiańskich, azjatyckich i arabskich. Dzięki takiemu podejściu oraz rzadkiej trosce o jakość plus zadowolenie klienta zyskaliśmy sobie wielu klientów firmowych, których zasięg aktywności wykracza znacznie poza nasz kraj, a nierzadko nawet daleko poza Europę.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Rysunku Elipsa Kraków »

  Kurs Rysunku Kraków - Elipsa, przyjmuje osoby zainteresowane zdawaniem egzaminu i przygotowaniem się na studia Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu. Lekcje rysunku odręcznego, architektonicznego w ścisłym centrum Krakowa. Proponujemy kurs intensywny 2x w tygodniu i podstawowy 1x w tygodniu (przez okres 2 lat lub roku) oraz kursy wakacyjne organizowane w pracowni i w plenerze Krakowa. Oferujemy również odpowiednie rabaty oraz niższe ceny przy wpłatach za semestr lub rok szkolny. Informację na temat ceny kursu przekazujemy telefonicznie lub mailem. Z każdą osobą rozpoczynamy program od podstaw. Nie trzeba mieć wcześniejszego przygotowania plastycznego. Przyjmujemy osoby początkujące, a także osoby zaawansowane, które miały kontakt z rysunkiem architektonicznym na innych kursach. Kurs oferuje dostęp do zadań i tematów on-line w domu poprzez logowanie na stronie internetowej Elipsy, jest to nasze autorskie rozwiązanie, które zastosowaliśmy w roku 2006. Zajęcia prowadzą czynni zawodowo architekci z wieloletnim doświadczeniem branżowym i dydaktycznym, członkowie organizacji SARP i IARP. Na lekcjach przebywa od 3 prowadzących. Kurs cieszy się dużą popularnością. Pracę rozpoczęliśmy w 1999 roku i od tamtej pory zajęcia kończą się sukcesami kursantów zdających na studia i kierunki Wydziałów Architektury nie tylko w Krakowie. Szkoła rysunku Elipsa jest placówką prywatną prowadzoną przez dyplomowanych architektów.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości:

 • "Debata Faktów. Koronawirus". Andrus: zaskoczyło mnie to, jak długo można siedzieć w domu, ale daję radę
  W programie "Debata Faktów. Koronawirus" w TVN24 zaproszeni goście rozmawiają o obecnej sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2. 

  Czytaj więcej »
 • Morawski: To będzie głęboki kryzys, prawdopodobnie największy od 1989 roku
  Determinacja jest ogromna. Wszyscy chcą walczyć i przetrwać - podkreślał w "Debacie Faktów: Koronawirus" w TVN24 przedsiębiorca Rafał Sonik. Drugi gość programu, ekonomista Ignacy Morawski stwierdził, że firmy czeka "głęboki kryzys". - Spadek PKB i aktywności gospodarczej w Polsce będzie prawdopodobnie największy od 1989 roku - ocenił. W programie debatowali także lekarze: immunolog, dr Paweł Grzesiowski oraz specjalista chorób płuc, dr hab. n. med. Tadeusz Zielonka.

  Czytaj więcej »
 • "Zwracam się do was w tym czasie, który, jak wiem, jest coraz trudniejszy". Królowa wygłosiła orędzie
  Na całym świecie odnotowano już ponad 1,2 miliona przypadków zachorowania na COVID-19, a ponad 65 tysięcy z tych osób zmarło. W niedzielę brytyjska królowa Elżbieta II wygłosiła orędzie do narodu, w którym podziękowała personelowi służby zdrowia i zaapelowała o samodyscyplinę. Jak Polska, Europa i świat walczą z pandemią?

  Czytaj więcej »