Prawo jazdy Podkategoria: Prawo jazdy

Sortuj po:

 • Szkoła jazdy Kraków »

  Nauka jazdy autem bywa trudna i często bardzo kłopotliwa. Nie każdy potrafi samodzielnie nauczyć się jeździć odpowiednio po ulicach naszego kraju. Właśnie, dlatego większość ludzi decyduje się na zapisanie się na kurs. Ta szkoła jazdy Kraków ceniona jest pośród wielu ludzi ze względu na niskie koszta, i bardzo korzystne warunki dla uczniów. Ta szkoła jazdy proponuje zazwyczaj edukację pod względem teorii jak i również praktyki, dzięki czemu będziecie pod wieloma względami przygotowani do jazdy na ulicach własnego kraju. Nauka jazdy oferowana jest zazwyczaj dla osób jakie ukończyły osiemnaście lat, jak i również dla starszych ludzi, gdyż nie ma żadnej granicy wiekowej. Jeżeli z jakiejś przyczyny nie stać cię na zapłacenie za kurs całej kwoty ciągle jest opcja rozłożenia jej na raty.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Wrocław »

  Nauka Jazdy Ekspert jest Wrocławską szkołą jazdy oferującą szkolenia na prawo jazdy kategorii A, A1 oraz dodatkowo B. Szeroka propozycja dostosowana jest do wymogów kursantów - szybki kurs w 30 dni, kurs weekendowy czy mega szybki kurs nauki jazdy w 15 dni dla osób posiadających elementarną wiedzę na temat jazdy samochodem. Mottem szkoły Ekspert jest efektywność a w konsekwencji zdawalność, spersonalizowane podejście, nasze zaangażowanie i dbałość o to, ażeby kurs był bezstresowy, przyjemny i skuteczny powoduje, że nasi klienci mają wysoką zdawalność za pierwszym razem potwierdzone rankingami WORD. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny za szkolenia, częste promocje oraz dodatkowo godziny doszkalające. Na stronie www można zwiedzić wirtualną siedzibę i sprawdzić jak wygląda szkoła jazdy Ekspert od środka.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Kraków »

  Zapraszamy do szkoły jazdy Biel MotoGP w której to prawo jazdy prowadzona jest w przyjemnej i przyjaznej atmosferze. Instruktorzy pracujący w Krakowskiej szkole jazdy Biel MotoGP to zaawansowani instruktorzy jazdy którzy posiadają bardzo duży staż pracy w Policji. Nauka jazdy w Biel MotoGP da Ci możliwość opanowanie jazdy na motorze lub samochodem. Koniecznie sprawdź sam! Przyłącz się do grona naszych zadowolonych kursantów którzy posiadają już prawo jazdy! Zapraszamy na kursy jazdy do naszej siedziby na al. Pokoju 5 pokój 111. Pokój ten znajdziesz na 5 piętrze budynku Zapraszamy!

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Kraków »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Kraków Sprint mieści się przy ulicy Piłsudskiego w Krakowie. Nauka jazdy Kraków przeprowadza instruktarz na prawo jazdy w kategoriach A, A1, B oraz B1. Ceny za kurs kategorii A zaczynają się od 799 złotych, natomiast na kategorię B od 999 zł. OSK Sprint zatrudnia wyłącznie wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Nauka jazdy Sprint posiada własną salę do prowadzenia wykładów. Do każdego przyszłego kierowcy nauczyciele podchodzą w sposób indywidualny. Część praktyczna kategorii B prowadzona jest na samochodach marki Toyota Yaris. Jazdy Kursowe odbywają się w Krakowie, w zależności od tego, gdzie dany kursant zamierza zdawać egzamin na prawo jazdy. Do wyboru są miejsca na Nowej Hucie lub w okolicach Bronowic.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Kraków »

  „OES” jest jednym z największych Ośrodków Szkolenia Kierowców w Krakowie. Istniejemy od 2001 roku. Posiadamy już 6 placówek, z czego jedna mieści się w Zabierzowie. Łącznie pracuje z nami 28 świetnie wyuczonych i doświadczonych instruktorów, kształcących od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 – 21.00, a także w soboty i niedziele. U nas kursant sam wybiera sobie dogodny termin jazd. Zależy nam, aby to on mógł w spokoju kształcić się w sposób odpowiedni dla niego, w czasie, kiedy ma do tego najlepsze możliwości.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia kierowców zawodowych »

  Czy można znaleźć taką osobę, która nie wolałby mieć prawa jazdy? Na pewno tak, ale osób, które chciałyby mieć lub mają już prawo jazdy, jest zdecydowanie dużo więcej. Bez transportu we współczesnym świecie nie da się obejść, dlatego opłaca się posiadać swój samochód i poruszać się niezależnie od środków komunikacji publicznej. Ośrodek LOK już od wielu lat z powodzeniem szkoli osoby, które chcą posiadać prawo jazdy, jak również te, które muszą bądź chciałyby doszkolić techniki jazdy. Kilkanaście lat praktyki, ceny dopasowane do możliwości społeczeństwa, sukces na egzaminach w ośrodkach inspekcji ruchu drogowego skutkują tym, że LOK obsługuje swoich kursantów prawie we wszystkich większych miejscowościach kraju.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie kierowców Łódź »

  Auto szkoła Delta zaprasza na rewelacyjne kursy prawa jazdy kategorii A, A1 oraz B. Posiadamy w stu procentach profesjonalny plac manewrowy, doskonale wyposażoną salę do wykładów oraz imponującą ilość samochodów i motocykli. Jeśli nie lubisz ryzyka - przejdź kurs jazdy w naszej szkole jazdy. Tutaj możesz być spokojny o jakość kursu, a egzamin prawa jazdy będzie zwykłą formalnością. Plac manewrowy znajduje się na Retkinii zaraz obok wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo jazdy

Prawo jazdy - nowa strona:

Adres: