Pomoce naukowe Podkategoria: Pomoce naukowe

Sortuj po:

 • Jak wydać książkę lub ebook/ »

  Teraz każdy może wydać swoją książkę lub ebook. Wydawnictwo WITANET używa sprawdzonych metod, by książki czy ebooki wydać, i wie jak ją dobrze sprzedać. Obecnie wydanie książki na własny koszt jest najprostszym i najszybszym sposobem na realizację tego marzenia. Czy istnieje ryzyko niepowodzenia? Gdybyśmy powiedzieli, że nie – skłamalibyśmy. Oczywiście, jak wszędzie, ryzyko zawsze jest. Ryzyko, że książka się nie sprzeda a inwestycja się nie zwróci. To fakt. Ale im lepsza jest Twoja książka, im lepiej wydana i dystrybuowana – tym większa szansa na sukces. Ryzyko jest więc do ujarzmienia, a wizja sukcesu całkiem realna. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły. Oferujemy Ci swój profesjonalizm, wiedzę i kompetencje, ponieważ nam również zależy na tym, byśmy razem zyskali na wydaniu nowej książki - Twojej książki!

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Q15 - Najlepszy słownik internetowy »

  Q15.pl to najlepszy internetowy słownik językowy. 51 wbudowanych języków umożliwia pełną swobodę w korzystaniu z obcojęzycznych stron internetowych.Od dziś tłumaczenie stron www, odrabianie zadań domowych oraz pisanie wszelkich aplikacji w obcym języku staje się proste i przyjazne! W translatorze Q15po wybraniu język, klikasz tylko przetłumacz i masz gotowy słowo, tekst przetłumaczony. Dołącz do grona osób nie mających problemów z językami obcymi.

  Data dodania: 19 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wzory matematyczne i fizyczne »

  Jeżeli przygotowujesz się do matury lub innego zaliczenia z matematyki to trafiłeś idealnie. Strona ta powstała z myślą o osobach takich jak Ty - poszukujących pomocy z zakresu nauk ścisłych. Posiadamy w naszej bazie wszystkie wzory matematyczne, dzięki czemu przygotowania do egzaminów sprawią Ci o wiele mniej kłopotów. Napewno zdarzało Ci się mieć kłopoty z rozwiązaniem zadania matematycznego, co powodowało niechęć do dalszej nauki. Takie problemy już nigdy więcej nie nastąpią. Od dzisiaj nauka przedmiotów ścisłych będzie przychodziła z łatwością, a każde rozwiązane zadanie będzie motywowało Cię do dalszej pracy. Oprócz tego, znajdziesz u nas najnowsze tablice maturalne oraz tabele zawierające stałe fizyczne. Czytelny sposób prezentacji oraz prosta nawigacja ułatwią dotarcie Ci do celu twoich poszukiwań w ciągi kilku sekund, dzięki czemu zaoszczędzisz swój cenny czas.

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prace zaliczeniowe »

  Nie każdy z nas posiada tak rozwinięte umiejętności, by móc samodzielnie napisać poprawną gramatycznie także zrozumiałą pracę. Nie zawsze wystarczy wyłącznie przyswoje wiedzy merytorycznej do stworzenia wartościowego działa literackiego, jeżeli nie jest ubrane w dobrze dobrane słowa. Pisanie prac na zlecenie stanowi idealne rozwiązanie dla wielu, osób, które mają poważny kłopot ze zrozumiałym i gramatycznym pisaniem. Tego rodzaju zleceń podejmują się najczęściej osoby, dla których tworzenie tekstów literackich we wskazanym zakresie nie stanowi problemu.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prace zaliczeniowe »

  Czy ktoś się kiedyś zastanawiał ile można na tydzień zarobić za wykonywanie prac na zlecenie? Na pewno wiele ludzi o tym myślało i próbowało się tego dowiedzieć. To z zupełną pewnością zależy od ilości pisanych prac, ich długości oraz jakości tych tworów . Opracowania wykonywanie na zlecenie mogą być przeznaczone do rozmaitych celów, mogą też posiadać różny stopień trudności, a to z całą pewnością różnicuje ceny na rynku. Chyba za jedno źródło zysku nie można uznać pisania prac na zlecenie, ale z całą pewnością na tych usługach można dobrze sobie dorobić .

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Niedługo matura. Jeśli zdajesz ją w tym roku z pewnością zdarza Ci się nieraz usiąść w spokoju i zastanowić się jaki przedmiot będzie na niej najtrudniejszy… Z doświadczenia wielu osób wiem, że bardzo stresująca jest matura ustna z języka polskiego. Przygotowujecie na nią swoje prezentacje maturalne. Następnie musicie je wygłosić przed komisją, która będzie Was oceniać. Ciężko jest to zrobić naprawdę z dużym spokojem. Jednak mając dobrze napisana pracę będzie to zdecydowanie łatwiejsze. Nasza witryna pomogła wielu maturzystom w stworzeniu dobrej prezentacji maturalnej. Jeżeli więc chcesz sobie oszczędzić stresu ty także powinieneś się z nią zapoznać.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis biotechnologiczny »

  Autorzy serwisu Metlab.pl zamieszczają artykuły, których tematem jest biotechnologia stosowana w praktycznych pracach w laboratorium. Na naszej stronie znajdują się zarówno teoretyczne,jak i praktyczne wiadomości na temat najnowszych i najbardziej przydatnych materiałów (m.in. odczynniki) i metod stosowanych w laboratorium biotechnologicznym i laboratoriach pokrewnych. Zamieszczane metody laboratoryjne są niezastąpionym niezbędnikiem informacyjnym dla każdej osoby interesującej się biotechnologią lub biochemią. Nasi zainteresowani odwiedzający dyskutując rzeczowo na naszym forum wymieniają między sobą ciekawe informacje. Serwis zapowiada ponadto dobre szkolenia z biotechnologii przydatne dla rozwoju wiedy i umiejętności osobom związanym z laboratorium biotechnologicznym.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły okolicznościowe »

  Firma MTM zajmuje się produkcją oraz dystrybucją artykułów okazjonalnych oraz okolicznościowych.

  W swojej ofercie posiadamy karnety na różne okazje począwszy od Dnia Babci przez artykuły szkolne aż do karnetów/rozetek Bożonarodzeniowych.

  Firma współpracuje z sieciami hiper/super marketów jak również kwiaciarniami oraz sklepami nisko-powierzchniowymi.
  Jako producent mamy możliwość przedstawienia Państwu atrakcyjnych cen tak aby nasza współpraca była owocna dla obu stron.
  Wszystkie nasze artykuły produkowane są w Polsce co pozwala nam na przedstawienie Państwu towaru na najwyższym poziomie.

  Na czas współpracy udostępniamy standy/stojaki do eksponowania towaru co pozwoli potencjalnym klientom łatwo przeglądać i wybrać konkretny asortyment którym jest zainteresowany.

  Wszelkie informacje ofertę oraz kontakt z naszą firmą znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie firmy.

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 27 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Macierz odwrotna i wyznacznik macierzy »

  Naucz się do kolokwium z algebry liniowej bez stresu, tanio, wygodnie i skutecznie. Dowiedz się co to jest macierz odwrotna, jak mnożyć macierze oraz jak obliczać wyznacznik macierzy za pomocą rozwinięcia Laplace'a, metody Sarrusa oraz wykorzytując operacje elementarne. W serwisie możesz uczyć się także liczb zespolonych oraz możesz powtórzyć najważniejsze własności i wzory matematyczne ze szkoły średniej. Ściągnij za darmo arkusze wzorów z zakresu macierzy, wyznaczników i układów równań liniowych. Materiał na stronie OrzelzMatmy.pl przygotowywany jest przez zawodowego matematyka z doświadczeniem dydaktycznym w pracy na uczelni wyższej. Z Orłem z Matmy każdy student przygotuje się bez problemu nawet do najtrudniejszego kolokwium z macierzy, wyznaczników czy liczb zespolonych.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Słownik »

  Szukasz znaczenia jakiegoś terminu? Potrzebujesz znaleźć szybko wyjaśnienie nurtującego Cię hasła? Słownik synonimów ułatwi Ci napisanie listu.  U nas znajdziesz wszystkie hasła ze słowników encyklopedycznych, a także z dziedziny geografii, biologii, fizyki, historii, informatyki, a nawet edukacji obywatelskiej i seksu. Możesz także znaleźć znaczenie swojego imienia, a także poznać bardzo zawiłą gwarę uczniowską. To wszystko możesz znaleźć na naszej stronie.szukasz znaczenia jakiegoś terminu? potrzebujesz znaleźć szybko wyjaśnienie nurtującego cię hasła? słownik synonimów ułatwi ci napisanie listu.  u nas znajdziesz wszystkie hasła ze słowników encyklopedycznych, a także z dziedziny geografii, biologii, fizyki, historii, informatyki, a nawet edukacji obywatelskiej i seksu.

  Data dodania: 23 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe prace magisterskie »

  Prace magisterskie dla kilku studentów są nieomalże udręką. Ala na ratunek przybiega serwis studenci.pl, który ma spora bazę rozmaitych prac, jakie przydadzą się uczniowi każdego kierunku. Skorzystaj z oferty i wyszukaj własnego wątku, wówczas bezsprzecznie Twoją notą będzie 5. Na witrynie internetowej powinieneś także zamówić pracę, którą przygotują dla Ciebie profesjonaliści. Więcej informacji znajdziesz bezpośrednio na stronie internetowej, więc wejdź tam koniecznie.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Język niemiecki »

  W naszym portalu znajdziesz wielorakie pomoce do nauki języka niemieckiego. Jedynie u nas będziesz posiadał sposobność nauki przez zabawę, oraz nauki poprzez metody konwencjonalne. U nas znajdziesz wypracowania, publikacje na temat gramatyki niemieckiej, przykładowe egzaminy językowe i testy. Mamy również dział gier on-line, gdzie znajdują się tematyczne gry, które pomogą ci w nauce języka przez rozrywkę. Na naszym forum użytkownicy mogą ci pomóc z zadaniem, lub gdy nie potrafisz czegoś przetłumaczyć. Odnajdziesz dodatkowo u nas nagrania dźwiękowe, by sprawdzić i przećwiczyć wyraźna wymowę słów, oraz posłuchasz nawet całych artykułów! Żeby nauczyć się niemieckiego pod żadnym pozorem nie potrzebujesz drogich kursów - wystarczy wejść na naszą stronę!

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe szablony CV - Kariera »

  Jeden z największych zbiorów darmowych szablonów CV w sieci. Aby przystosować szablon CV do własnych potrzeb wystarczy podstawowa znajomość programu Word. Unikalny wzór CV pozwoli Ci wyróżnić się w tłumie kandydatów i zdobyć wymarzoną pracę.

  Polecamy również wartościowe artykuły, zestawienie darmowych szkoleń online z certyfikatami, wskazówki jak napisać pierwsze CV oraz jak uniknąć błędów podczas pisania CV.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz »

  Uczysz się języków lub czytasz tekst w języku obcym i nie rozumiesz jakichś słów? Zaglądnij na tą stronę i znajdź interesujący Cię słownik angielski, niemiecki czy francuski. Serwis jest bardzo przydatny w pracy tłumacza lub w nauce. Chcesz napisać tekst po niemiecku i nie znasz jakiegoś słowa? Tłumacz pomoże Ci szybko znaleźć znaczenia danego słowa razem z wyrażeniami, które się z nim wiążą. Czytasz książkę po francusku i nie rozumiesz jakiegoś słowa? Znajdź jego znaczenie i odmiany.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pomoce naukowe

Pomoce naukowe - nowa strona:

Adres: