Świadectwa energetyczne Podkategoria: Świadectwa energetyczne

Sortuj po:

 • Świadectwa energetyczne CEB.COM.PL »

  Firma CEB. COM. PL zajmuje się stratami energetycznymi w budynkach które to za pomocą wizji lokalnej i obliczeń przedstawia się w postaci świadectwa charakterystyki energetycznej, audytu energetycznego a dla projektów budowlanych w postaci projektowanej charakterystyki energetycznej. W najbliższym czasie planujemy rozwinąć swoją działalność o projektowanie instalacji i obsługę urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Świadectwo charakterystyki energetycznej potocznie nazywane świadectwo energetyczne obecnie jest potrzebne do sprzedaży albo wynajmie budynków lub lokali. Pytanie czy są one potrzebne jest o tyle istotne jeśli dokumenty te wykonywane były by rzetelnie. W dokumencie takim mogli byśmy zapoznać się ze stratami energetycznymi potrzebnymi do ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej jeśli chodzi o budynki mieszkalne i dodatkowo straty na chłodzenie jeśli takie istnieją oraz straty energii na oświetlenie wbudowane w budynkach użyteczności publicznej. Dość żmudne obliczenia powinny być poprzedzone solidną wizją lokalną w celu oceny stanu budynku i jego instalacji związanych z produkcją energii do wyżej wymienionych potrzeb. Kupujący lub wynajmujący taki budynek wiedział by na jakiego rzędu stratami energii musi się liczyć w ciągu roku.

  Data dodania: 10 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • EPellety.pl-sklep z pelletami! »

  Jeśli szukasz sprawdzonego sklepu z pelletem drzewnym – sprawdź ePellety. pl. W naszej ofercie znajdują się pellety drzewne produkowane przez firmę Stelmet – pellet Lava oraz pellet Olimp. Nasze pellety produkowane są z trocin dwóch gatunków drzew – sosny i świerku. Naszymi pelletami można palić w różnego typu urządzeniach grzewczych takich jak kotły, piece, palniki. Nasz pellet Lava oraz Olimp to doskonałe połączenie jakości, atrakcyjnej ceny, pro-ekologicznych właściwości. Jeśli chcesz używać paliwa przyjaznego środowisku – wybierz pellet marki Stelmet. Zapraszamy na zakupy do nowego sklepu epellety. pl w którym zakupy są wygodne i bezproblemowe!

  Data dodania: 10 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwo energetyczne Wadowice »

  www.certgeo.com.pl świadectwo energetyczne wadowice, świadectwa charakterystyki energetycznej wadowice, sucha beskidzka, andrychów, zator, kraków, certyfikat energetyczny, audyt energetyczny, wadowice, klecza dolna, certgeo, klecza dolna, Andrychów, Brzeźnica, Kalwaria Zebrzydowska, Kalwaria Zebrzydowska, Lanckorona, Mucharz, Spytkowice, Stryszów, Tomice, Wadowice, Wieprz, Czernichów Igołomia-Wawrzeńczyce Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Krzeszowice, Krzeszowice, Krzeszowice, Liszki, Michałowice, Mogilany, Skała, Skała, Skała, Skawina, Skawina, Skawina, Słomniki, Słomniki, Słomniki, Sułoszowa, Świątniki Górne, Świątniki Górne, Świątniki Górne, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki www.certgeo.com.pl powiat miechowski

  Data dodania: 23 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne Poznań »

  Zapewniamy niskie ceny również szybkie terminy realizacji. Świadectwo energetyczne dla mieszkania już od 199 zł. Każdy wykonany przez nas certyfikat energetyczny dokonany jest w oparciu o wizję lokalną i aktualne przepisy prawa. Od 3 lat firma CERT oferuje dla Państwa dokonanie tego dokumentu, który dla jednych wydaje się przykrym obowiązkiem, pomimo tego cząstka społeczeństwa spostrzega jego zalety. Certyfikat mają pomóc zmniejszać się zapotrzebowanie na energię przetwarzaną poprzez dom. Świadczymy usługi wystawienia świadectwa energetycznego dla każdego rodzaju budowli także lokalu.Świadectwa energetyczne są niezbędne do uzyskania pozwolenia na użytkowanie,, do zawiadomienia o zakończeniu budowy, oraz i są potrzebne przy sprzedaży oraz wynajmie mieszkania / domu. Jako firma operujemy tylko na terenie obrębu wielkopolskiego. Preferowany obszar na którym certyfikaty energetyczne zostaną stworzone to Poznań, Gniezno, Pobiedziska, Swarzędz i Kostrzyn.Przedsiębiorstwo CERT oferuje zrobienie dla Państwa świadectwa energetycznego zwanego w inny sposób certyfikatem energetycznym.

  Data dodania: 18 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne Łask »

  W związku z decyzją Państwa polskiego, od stycznia 2009 został wprowadzony prawny obowiązek posiadania świadectwa energetycznego, dla każdego budynku użytkowego, bez wyjątku. Obowiązuje ono zarówno przy sprzedaży nowego budynku, budynku, który przeszedł znaczny remont, a także w przypadku wynajmu mieszkania. Bez załączonego świadectwa opisującego charakterystykę energetyczną przedmiotu umowy, może być ona uznana za nieważną. Dlatego certyfikaty energetyczne musi posiadać każdy, kto jest właścicielem budynku lub mieszkania użytkowego. W Łodzi taki dokument wystawia firma Haus1. Natomiast jeśli potrzebujesz świadectwa energetyczne, Łask również znajduje się w obszarze naszej działalności. Jeśli mieszkasz w promieniu 100km od Łodzi, dla nas to nie problem - dojazd do klienta traktujemy bezpłatnie. Zapraszamy do kontaktu z Haus1.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne Poznań »

  Certyfikat znany jako świadectwem energetycznym to akceptowalny dowód, który znacząco wpływa na koszt utrzymania inwestycji, toteż powinien pozostać ustalony z należytą starannością za sprawą firmy, która posiada niezbędne praktyki, które poparte jest szeregiem rekomendacji od zadowolonych inwestorów. Na terenie województwa wielkopolskiego usługi na naprawdę wysokim poziomie świadczy firma CERT. Posiadając zaplecze,pasję również wielu zadowolonych klientów gwarantujemy ukończenie świadectwa energetycznego, które będzie znaczącą inwestycją w czas przyszły. Świadectwa energetyczne oraz projektowana charakterystyka energetyczna - to nasza specjalizacja.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Świadectwa energetyczne

Świadectwa energetyczne - nowa strona:

Adres: