Projekty domów Podkategoria: Projekty domów

Sortuj po:

 • Brukarstwo Ozimek Opole - Arbi »

  Firma brukarska Arbi oferuje profesjonalne układanie kostki brukowej na chodnikach, wjazdach czy w ogrodach. Realizujemy każdy projekt naszych klientów. Efektem jest kostka brukowa tworząca estetyczne i nieraz bardzo fantazyjne wzory. Wykonujemy prace brukarskie zarówno u klientów indywidualnych, dla firm jak i wreszcie dla klientów instytucjonalnych w trakcie zamówień publicznych. Brukarstwo Arbi to także sprzedaż i transport kruszyw budowlanych i drogowych. Posiadamy bogatą bazę sprzętową w postaci koparek czy koparko-ładowarek, wywrotek. Dzięki temu wykonujemy prace ziemne wszelkiego typu. Brukarstwo Arbi zaprasza do współpracy.

  Data dodania: 08 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Części Iveco Śląsk »

  Sklep wysyłkowy jaki znajdziecie Państwo pod adresem www. ivecosklep. pl zapewnia Wam wszechstronną ofertę wszelkiego rodzaju części zamiennych jakie przeznaczone są zgodnie z nazwą sklepu konkretnie do samochodów wyprodukowanych przez Iveco. Z pomocą klarownie zaprojektowanej struktury kategorii w niniejszym sklepie nikt nie będzie miał kłopotów z szybkim wyszukaniem części do konkretnego układu swojego samochodu. Części są w większości przypadków opisane modelem i rocznikiem samochodu do jakiego one pasują (w razie wątpliwości wystarczy zadzwonić pod numer telefonu podany na stronie i zapytać o szczegóły). Sklep prowadzi firma, która od przeszło dwóch dekad zajmuje się sprzedażą części motoryzacyjnych, bezustannie poszerzając zakres swojej oferty tak, aby jak najlepiej poczynić zadość potrzebom swych klientów. Sklep ten zapewnia prosty i wygodny proces zakupów, nowe części samochodowe o wysokiej jakości i w przystępnych cenach, a także wysoką jakość obsługi i szybką wysyłkę zamówionych części do Iveco.

  Data dodania: 19 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adaptacje projektów »

  Witamy na oficjalnej stronie Lemonia Domy, gdzie znajdą Państwo atrakcyjne projekty domów. W naszej ofercie znajduje się wiele projektów, które są bardzo atrakcyjne i przedstawiają ciekawe wizje domów jednorodzinnych. Każdy projekt domu został przygotowany przez profesjonalnego i doświadczonego architekta, dzięki czemu spełni on oczekiwania najbardziej wybrednych Klientów. Oprócz projektów domów Lemonia Domy proponuje gotowe projekty garaży, a także szamba. Dodatkowo w skład naszej oferty wchodzą adaptacje projektów, rządowy program Rodzina na Swoim oraz ciekawą propozycję Dom w 3 miesiące. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę gdzie mogą Państwo zapoznać się z atrakcyjnymi projektami domów jednorodzinnych. Dodatkowo na podstronie pozwolenie na budowę znajdują się szczegółowe informacje dotyczące tego dokumentu.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adaptacja Pomieszczeń Przebudowy »

  Rozbudowy, Nadbudowy BudynkówJesteś właścicielem budynku i musisz go rozbudować o kolejne funkcje? Otwierasz lokalny biznes i potrzebujesz projektu na przebudowę? Od nas otrzymasz wyczerpującą odpowiedź jakie projekty będą niezbędne do zgłoszenia lub pozwolenia na budowę. Wiemy jak czytać plan miejscowy i jak załatwić sprawy w urzędzie abyś miał pewność pozwolenia na budowę. Z nami zaplanujesz wydatki i drogę Twojej budowy, a to gwarantuje Tobie sprawne prace budowlane, bez zbędnych przestojów czy problemów. Z naszych projektów korzystają Klienci od 20 lat. W każdym zakątku pomorskiego znajdą się budynki które powstały przy naszej pomocy. Wiemy jak dużo potrzeba wysiłku włożyć w etapowanie i przygotowanie przebudowy, rozbudowy czy nadbudowy. Dlatego służymy pomocą i radą. Nasza pomoc to doświadczenie uprawnionych architektów i projektantów. Co dostaniesz w Dokumentacji Przebudowy? Wszystkie projekty budowlane przebudowy, adaptacji muszą być poszerzone o inwentaryzację i ekspertyzę stanu istniejącego. Dodatkowo należy przewidzieć rysunki zmian w częściach wspólnych, który musi być wyróżniony w projekcie. Standard projektu budowlanego modernizacji, zmiany użytkowania etc zawiera :- zgłoszenie zmiany sposobu użytkowania ( jeżeli zmieniamy tylko funkcję ) z projektem budowlanym Projekty Przebudowy, Rozbudowy Domów, Adaptacja Poddasza - Adaptacja poddasza, Zmiana Sposobu Użytkowania, Poddasze

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Projekty domów

Projekty domów - nowa strona:

Adres: