Projekty domów Podkategoria: Projekty domów

Sortuj po:

 • Fiskalnekasy.com »

  Sprzedajemy i serwisujemy kasy fiskalne i drukarki fiskalne, oraz współpracujące z nimi urządzenia, tj. :czytniki kodów kreskowych, wagi kalkulacyjne, szuflady, metkownice i różnego rodzaju dodatkowe akcesoria. Oferujemy urządzenia najbardziej znanych i sprawdzonych w Polsce marek: Elzab, Novitus, Aclas, Incotex, Elcom, Farex, Emar, Posnet, Torell i Innova. Klient jest dla nas Najważniejszy. Każde urządzenie dobieramy precyzyjnie pod potrzeby klienta. Działanie takie powoduje, iż rzesze naszych klientów cały czas się powiększają. Ponadto klienci w większości przypadków wracają do nas kolejny raz. Kasy fiskalne, jak również drukarki fiskalne sprzedawane przez naszą firmę objęte mogą być nawet 5-cio letnią gwarancją. Świadczymy także bardzo szeroki zakres usług pogwarancyjnych.

  Data dodania: 23 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adaptacje projektów »

  Witamy na oficjalnej stronie Lemonia Domy, gdzie znajdą Państwo atrakcyjne projekty domów. W naszej ofercie znajduje się wiele projektów, które są bardzo atrakcyjne i przedstawiają ciekawe wizje domów jednorodzinnych. Każdy projekt domu został przygotowany przez profesjonalnego i doświadczonego architekta, dzięki czemu spełni on oczekiwania najbardziej wybrednych Klientów. Oprócz projektów domów Lemonia Domy proponuje gotowe projekty garaży, a także szamba. Dodatkowo w skład naszej oferty wchodzą adaptacje projektów, rządowy program Rodzina na Swoim oraz ciekawą propozycję Dom w 3 miesiące. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę gdzie mogą Państwo zapoznać się z atrakcyjnymi projektami domów jednorodzinnych. Dodatkowo na podstronie pozwolenie na budowę znajdują się szczegółowe informacje dotyczące tego dokumentu.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adaptacja Pomieszczeń Przebudowy »

  Rozbudowy, Nadbudowy BudynkówJesteś właścicielem budynku i musisz go rozbudować o kolejne funkcje? Otwierasz lokalny biznes i potrzebujesz projektu na przebudowę? Od nas otrzymasz wyczerpującą odpowiedź jakie projekty będą niezbędne do zgłoszenia lub pozwolenia na budowę. Wiemy jak czytać plan miejscowy i jak załatwić sprawy w urzędzie abyś miał pewność pozwolenia na budowę. Z nami zaplanujesz wydatki i drogę Twojej budowy, a to gwarantuje Tobie sprawne prace budowlane, bez zbędnych przestojów czy problemów. Z naszych projektów korzystają Klienci od 20 lat. W każdym zakątku pomorskiego znajdą się budynki które powstały przy naszej pomocy. Wiemy jak dużo potrzeba wysiłku włożyć w etapowanie i przygotowanie przebudowy, rozbudowy czy nadbudowy. Dlatego służymy pomocą i radą. Nasza pomoc to doświadczenie uprawnionych architektów i projektantów. Co dostaniesz w Dokumentacji Przebudowy? Wszystkie projekty budowlane przebudowy, adaptacji muszą być poszerzone o inwentaryzację i ekspertyzę stanu istniejącego. Dodatkowo należy przewidzieć rysunki zmian w częściach wspólnych, który musi być wyróżniony w projekcie. Standard projektu budowlanego modernizacji, zmiany użytkowania etc zawiera :- zgłoszenie zmiany sposobu użytkowania ( jeżeli zmieniamy tylko funkcję ) z projektem budowlanym Projekty Przebudowy, Rozbudowy Domów, Adaptacja Poddasza - Adaptacja poddasza, Zmiana Sposobu Użytkowania, Poddasze

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Projekty domów

Projekty domów - nowa strona:

Adres: