Balustrady Lublin

Metalowe balustrady pasują zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tradycyjnych.

- Wnętrza nowoczesne. Tu najlepiej sprawdzi się stal nierdzewna. Zwykle zrobione z niej elementy balustrady są cienkie, więc schody wydają się lżejsze, zawieszone w przestrzeni. Na balustrady stosuje się rurki o przekroju od 12 do 100 mm (najpopularniejsze średnice to 38, 42, 51 mm). Popularne są też zamknięte profile prostokątne i poziomo rozpięte stalowe cięgna, stanowiące wypełnienie balustrady.

- Wnętrza tradycyjne. Najbardziej pasują do nich balustrady kute albo odlewane (np. z mosiądzu lub miedzi). Takie balustrady mogą być wytwarzane w nieskończenie wielu wzorach i mieć bardzo oryginalny wygląd. Uzupełnieniem takich artystycznych metalowych balustrad powinny być podobnie wykonane pozostałe elementy wyposażenia wnętrza: schody, okucia okien, drzwi i mebli, elementy kominka.

Szczegóły strony szewska6.pl:

Podlinkuj stronę szewska6.pl:

Balustrady Lublin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 63 Odwiedziny googlebot 132 Odwiedziny bing 434

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Klimatyzacja Kołobrzeg »

    Przy użyciu strony internetowej klimaret.pl kupisz np. klimatyzatory kaonowe, klimatyzatory kanałowe, osuszacze i oczyszczacze powietrza i dużo innych. Są m.in. klimatyzatory pokojowe LG jak i klimatyzatory GREE.
    Sprawdź pełną ofertę ze strony internetowej klimaret.pl. To naprawdę wspaniała oferta. Pamiętaj, że to nie tylko propozycja na profesjonalny sprzęt, to dodatkowo dobra oferta na usługi związane z klimatyzacją. Wiele dowiesz się wchodząc na stronę internetową o której tutaj wspomniałem.

    Data dodania: 03 04 2011 · szczegóły wpisu »
  • Schody »

    Schody . To jest nasz sztandarowy produkt, który sami projektujemy dla naszych klientów. Zatrudniamy do tego wybitnych projektantów, którzy zadowolą gusta wszystkich inwestorów. Polecamy swoje pomysły, ale jesteśmy otwarci na pomysły inwestora i tutaj z nimi ściśle współpracujemy na każdym etapie realizacji tego zadania . Schody są naszym pomysłem, ale i też pomysłem klienta . Firma Hostal zaprasza na swoją stronę :www.hostal.pl

    Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
  • Schody metalowe »

    Barierki są stałym elementem pejzażu miast i wsi, chociaż wtapiając się w tło codziennego otoczenia nie rzucają się w oczy. Posiadają na celu ogrodzenie miejsca, do którego nie powinno być dostępu. Spotkać je, zatem można na ulicach – na przykład podczas remontu studzienek kanalizacyjnych, a także podczas koncertów, na których oddzielają publiczność od sceny. Są to barierki mobilne, które można przewozić. Barierki montowane na stałe, gwarantują bezpieczeństwo mieszkańcom miast, oddzielając wysepki, na których stoją przystanki tramwajowe od torów, a także chodniki od ruchliwych ulic.

    Data dodania: 31 07 2011 · szczegóły wpisu »
  • DRUTEX SA | okna, drzwi pvc, rolety »

    Producent stolarki okienno-drzwiowej. Drutex S.A. oferuje okna PVC, drzwi PVC, okna drewniane, aluminiowe, fasady, rolety. Spółka rozpoczęła działalność w 1985 roku i obecnie sprzedaje swoje produkty w większości krajów europejskich, USA, Kanadzie, Meksyku, Australii i na Dalekim Wschodzie. Siedziba firmy znajduje się w Bytowie, w woj. pomorskim. Tam też znajduje centrum logistyczne Spółki dysponujące flotą ponad 130 samochodów. W swojej ofercie DRUTEX posiada okna i drzwi PVC (okna PVC) oraz z aluminium (okna aluminiowe). i drewna (okna drewniane), jak również fasady i rolety.

    Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
  • Rekuperator »

    Rekuperator
    Do najbardziej skutecznych i energooszczędnych należą z pewnością systemy wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej (tzw. zbilansowanej), gdzie elementem podstawowym jest rekuperator, którym następuje odzysk ciepła z powietrza usuwanego na zewnątrz i które to powietrze dostarczane jest i usuwane z pomieszczeń systemem kanałów wentylacyjnych połączonych z rekuperatorem.
    Rekuperator podłączony jest do systemu kanałów wentylacyjnych. Składa się z minimum dwóch wentylatorów (nawiewnego i wywiewnego), filtra powietrza oraz krzyżowego wymiennika ciepła wykonanego z tworzywa sztucznego UPVC. Wymiennik stanowi „duszę” systemu umożliwiającą odzysk energii cieplną “ukrytej” w powietrzu usuwanym. W rekuperatorze powietrze usuwane oddaje ciepło powietrzu nawiewanemu.
    Powietrze zużyte ma temperaturę wyższą od powietrza nawiewanego (świeżego). W rekuperatorze powietrze usuwane oddaje ciepło powietrzu nawiewanemu. W tradycyjnych systemach wentylacji mechanicznej należy podgrzać nawiewane powietrze nagrzewnicą elektryczną lub wodną – co oczywiście wiąże się ze znacznym wzrostem kosztu eksploatacji takiego systemu. Zastosowanie agregatu wentylacyjnego z rekuperatorem krzyżowym pozwala na odzysk do 70 % ciepła z powietrza usuwanego na zewnątrz budynku. Oznacza to, że przez większą część roku wentylujemy mieszkanie unikając dopłat za dogrzewanie nawiewanego powietrza.

    Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
  • Sadzenie truskawek »

    Agrimpex jest spółką działającą w branży rolno-ogrodniczej, specjalizującą się w produkcji agrowłóknin przeznaczonych do upraw o każdej porze roku – na wiosnę proponowana jest agrowłóknina brązowa i czarna, w zimie z kolei kaptur ochronny, zapobiegający wychłodzeniu rośliny. W ofercie znalazły się artykuły zarówno dla hobbystów, jak i profesjonalnych plantatorów np. folie ogrodnicze: folie tunelowe jak i folie pod truskawki. Przydatne okazać się mogą również szpilki do agrowłókniny zapobiegające podrywaniu jej przez wiatr.

    Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
  • Projektant wnętrz »

    W każdym pokoju bardzo istotną rolę pełni dobranie kolorów. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę projektant wnętrz, który wie, w jaki sposób zestawić poszczególne barwy, aby zaprezentować zamierzony efekt. Projektowanie wnętrza najczęściej polega na ciekawych kontrastach, które prezentują się niezwykle atrakcyjnie. Jeżeli ciekawi nas opisywana tematyka, bezzwłocznie powinniśmy odwiedzić stronę projektanta wnętrz. Znajdziemy na niej sporo godnych uwagi treści, które być może błyskawicznie uzmysłowią nam, jak ważna jest dekoracja wnętrz.

    Data dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
  • DREWNO OPAŁOWE - SOSNOWIEC »

    Jesteśmy firmą, która od 2008 roku na terenie Śląska i Zagłębia nieustannie zajmuje się przede wszystkim handlem drewnem kominkowym oraz opałowym. Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną jak i hurtową. Świadczymy również usługi w zakresie pozyskiwania drewna, pielęgnacji drzewostanu oraz ścinki drzew niebezpiecznych. Gwarantujemy rzetelną, profesjonalną i miłą obsługę, indywidualne podejście do klienta oraz doradztwo. Zapewniamy możliwie najkrótsze terminy realizacji zamówień oraz bardzo konkurencyjne ceny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów staramy się aby nasza oferta była regularnie rozszerzana. Dostarczamy drewno w okolice miast: Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Mikołów, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Olkusz, Sosnowiec, Siewierz, Czeladź, Sławków i okolice. Zapraszamy.

    Data dodania: 31 12 2014 · szczegóły wpisu »
  • Balustrady z nierdzewki »

    Balustrady Avis to doskonały sposób na odnowienie fasady Twojego domu lub siedziby firmy. Nasze wyroby to trwałe i solidne barierki balkonowe, które oprą się zębom czasu oraz złym warunkom pogodowym.

    Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości:

  • "Antypolskie hasła" podczas obchodów rocznicy katastrofy smoleńskiej




    W piątek w Rosji - z udziałem polskich dyplomatów - odbyły się obchody rocznicy zbrodni katyńskiej i rocznicy katastrofy smoleńskiej. "Uroczystości próbowała zakłócić grupa 'aktywistów', którzy wznosili nieprzyjazne hasła" - poinformowała ambasada RP w Moskwie.

    Czytaj więcej »
  • Została tylko czarna folia. Fotoradar rekordzista zniknął




    Maszt owinięty folią został po fotoradarze na wysokości numeru 239 w Alejach Jerozolimskich. Kilkukrotnie niszczony przez wandali fotoradar zniknął. Na miejscu została jedynie czarna folia i kamery monitoringu, które jak dotąd nie zdołały powstrzymać sprawców dewastacji.

    Czytaj więcej »
  • Spór w niemieckim rządzie. Powodem obniżka cen paliw




    Niemiecka minister gospodarki Katherina Reiche zaproponowała zwiększenie ulg podatkowych dla osób dojeżdżających do pracy w odpowiedzi na rosnące ceny paliw. Jednocześnie odrzuciła postulat koalicyjnej SPD dotyczący wprowadzenia podatku od nadzwyczajnych zysków w sektorze energetycznym.

    Czytaj więcej »