Porady prawne Podkategoria: Porady prawne

Sortuj po:

 • Odszkodowania pomoc »

  Duże Odszkodowania Kancelaria Odszkodowawcza- pomagamy skutecznie dochodzić odszkodowań na terenie całego kraju!

  Uzyskaj odszkodowanie szybko, z zaangażowaną kadrą profesjonalistów i w satysfakcjonującej Cię wysokości. Pomożemy w sprawie o:
  - odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, odszkodowanie z OC,
  - odszkodowanie po wypadku przy pracy,
  - odszkodowanie za śmierć męża, ojca, siostry lub innej osoby najbliższej,
  - odszkodowanie za niesłuszny areszt,
  - odszkodowanie za błąd lekarza,
  - odszkodowanie od szpitala, za zakażenia szpitalne np. gronkowiec złocisty, paciorkowce,
  - odszkodowania za nieudzielenie pomocy medycznej,
  - odszkodowanie za mienie, pożar domu,
  - odszkodowanie za wywłaszczenie,
  - wynagrodzenie za ustanowienie służebności przesyłu.

  Kancelaria odszkodowania pozyskuje od ponad 7 lat! Duże Odszkodowania Kancelaria Odszkodowawcza w tym czasie uzyskały renomę wiodącej kancelarii dochodzenia odszkodowań w Warszawie oraz rozwinęły działalność na całą Polskę.

  Bezpłatnie analizujemy sprawy a porad prawnych udzielamy także telefonicznie. Mamy korzystne warunki współpracy i dbamy o klientów.

  Duże Odszkodowania pomogą i Tobie!

  Sprawdź także:
  http://www.duzeodszkodowania.com/oferta/odszkodowania-powypadkowe-z-oc-szkoda-na-osobie-i-zadoscuczynienie-za-smierc

  http://www.duzeodszkodowania.com/oferta/odszkodowanie-za-blad-lekarski-jak-odzyskac

  Data dodania: 06 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Katowice, Warszawa »

  Biuro Tłumaczeń Katowice, Warszawa-Tecnico, to szeroka oferta tłumaczeń pisemnych, która pozwala nam mieć pewność, że nie ma zlecenia, którego nie moglibyśmy dla Ciebie zrealizować. Dzięki współpracy z gronem najlepszych specjalistów w określonych branżach możemy Ci zaoferować przekłady:
  - zwykłe,
  - przysięgłe, potwierdzone pieczęcią tłumacza,
  - tłumaczenia specjalistyczne,
  - tłumaczenia techniczne,
  - na i ze wszystkich języków europejskich i pozaeuropejskich,
  - dokumentów m. in. urzędowych, procesowych, regulaminy, instrukcje, tłumaczenia dokumentów samochodowych, czy stron internetowych lub dokumentacji technicznej. Obsługujemy prawie wszystkie standardowe i niestandardowe formaty plików. Zapraszamy klientów z całej Polski: Katowice, Warszawa, Poznań, Wrocław, Lublin, Szczecin itd. Zapraszamy do skorzystania z okresowych promocji, rabatów czy zniżek Stałego Klienta.

  Data dodania: 16 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny detektyw Rzeszów »

  Praca detektywa to bardzo osobliwe zajęcie. Jej specyfika polega na monitorowaniu, inwigilacji jednostek dziwnych. Niekiedy w ramach swoich obowiązków przekształca się w łowce zbirów rodem z westernów, dzieje się tak, kiedy ściga przestępców z listu gończego.
  Podstawowym zadaniem detektywa jest zbieranie danych, które mają poświadczyć albo obalić podejrzenia rzucane przez klienta. Informacje które skupia prywatny detektyw to: kwestie cywilne, na temat niewierności małżonków, nieuczciwy współpracownik itd. Wszelkie te zabiegi prowadza do sprawdzania dowodów zdrady czy nieszczerej konkurencji.
  Warto się zwrócić o pomoc, kiedy ma się problemy z jednej wymienionych spraw, prywatny detektyw rzeszów ma bogate doświadczenia, które przekłada na skuteczność w swoich postępowaniach. Na co dzień działa szybko i sprawnie, co przynosi zadowolenie klientów.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno-Patentowa »

  Jarzynka i Wspólnicy to Kancelaria Prawno-Patentowa. Zajmujemy się świadczeniem pomocy prawnych odnoszących się do własności prywatnej i przemysłowej. Nasza grupa składa się z profesjonalnych prawników, którzy posiadają uprawniena rzecznika patentowego, europejskiego rzecznika patentowego znaków handlowych i wzorów przemysłowych, oraz europejskiego rzecznika patentowego. Z naszą pomocą można dokonać rejestracji znaku handlowego. Sprawdzamy również zdolność rejestrową wzoru przemysłowego oraz wzoru użytkowego. Piastujemy protekcję nad zabezpieczeniem prawa autorskiego oraz zwalczamy nieuczciwą konkurencję. Proponujemy ponadto usługę w zakresie uzyskania patentu na wynalazki oraz wzory użytkowe.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Porady prawne

Porady prawne - nowa strona:

Adres: