Catering Podkategoria: Catering

Sortuj po:

 • Brukarstwo Ozimek Opole - Arbi »

  Firma brukarska Arbi oferuje profesjonalne układanie kostki brukowej na chodnikach, wjazdach czy w ogrodach. Realizujemy każdy projekt naszych klientów. Efektem jest kostka brukowa tworząca estetyczne i nieraz bardzo fantazyjne wzory. Wykonujemy prace brukarskie zarówno u klientów indywidualnych, dla firm jak i wreszcie dla klientów instytucjonalnych w trakcie zamówień publicznych. Brukarstwo Arbi to także sprzedaż i transport kruszyw budowlanych i drogowych. Posiadamy bogatą bazę sprzętową w postaci koparek czy koparko-ładowarek, wywrotek. Dzięki temu wykonujemy prace ziemne wszelkiego typu. Brukarstwo Arbi zaprasza do współpracy.

  Data dodania: 08 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Części Iveco Śląsk »

  Sklep wysyłkowy jaki znajdziecie Państwo pod adresem www. ivecosklep. pl zapewnia Wam wszechstronną ofertę wszelkiego rodzaju części zamiennych jakie przeznaczone są zgodnie z nazwą sklepu konkretnie do samochodów wyprodukowanych przez Iveco. Z pomocą klarownie zaprojektowanej struktury kategorii w niniejszym sklepie nikt nie będzie miał kłopotów z szybkim wyszukaniem części do konkretnego układu swojego samochodu. Części są w większości przypadków opisane modelem i rocznikiem samochodu do jakiego one pasują (w razie wątpliwości wystarczy zadzwonić pod numer telefonu podany na stronie i zapytać o szczegóły). Sklep prowadzi firma, która od przeszło dwóch dekad zajmuje się sprzedażą części motoryzacyjnych, bezustannie poszerzając zakres swojej oferty tak, aby jak najlepiej poczynić zadość potrzebom swych klientów. Sklep ten zapewnia prosty i wygodny proces zakupów, nowe części samochodowe o wysokiej jakości i w przystępnych cenach, a także wysoką jakość obsługi i szybką wysyłkę zamówionych części do Iveco.

  Data dodania: 19 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Catering Gdańsk Trójmiasto »

  Od ponad piętnastu lat prężnie działamy w branży cateringowej. Catering Gdańsk, Trójmiasto, okolice. Dzięki przeróżnemu doświadczeniu właścicieli oraz jednostkowemu podejściu do każdego Gościa, nasz catering zostawia po sobie ciągle "smaczne" wspomnienia. Fachowość załogi, bez zarzutu wyekwipowana kuchnia i baza transportowa umożliwiają serwować wspaniałe i piękne potrawy. Cały czas podtrzymujemy wysoki poziom obsługi wszelkich uroczystości.
  Prowadzimy catering zarówno dla dużych firm jak i dla klientów indywidualnych. Prowadzimy dodatkowo własne restauracje.
  Obsługujemy bankiety, spotkania integracyjne, imprezy okolicznościowe u klienta. Mniejsze spotkania przygotowujemy również w naszych lokalach. Jak wygląda nasza organizacja można przekonać się oglądając naszą dokumentację fotograficzną.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Catering dla firm »

  W Polsce bardzo energicznie poprawia się branża usług cateringowych. Dla większości przedsiębiorców, wymóg zapotrzebowania cateringu wiąże się z męczącym pozyskiwaniem ofert, które umożliwiają wyłonić najlepszą cenę usługi. Zwłaszcza w sytuacjach, gdy nie stosujemy zbyt często z tego rodzaju usług, możemy posiadać trudność z wyborem najlepszego dostawcy. Dla takich osób doskonałym miejscem jest nasza porównywarka firm cateringowych. Dzięki naszym zasobom masz możliwość wystosowania formularza, z jasnymi zagadnieniami, jakie Cię nachodzą. Blankiet przesyłany jest do kilku firm w jednym czasie, dzięki czemu w przeciągu 24 godzin, zyskujesz pełen obraz zamawianej usługi. Dzięki nam, oszczędzasz na wydatkach cateringu, zapraszamy!

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pokaz barmański »

  Pokazy barmańskie Flair to proponowane przez nas show - najbardziej popularny trend na rynku polskim oraz światowym. Oferujemy Pokazy indywidualne oraz zsynchronizowane. Poza pokazów Oferujemy obsługę imprez firmowych oraz indywidualnych. Obsługujemy imprezy imieninowe, urodzinowe, wieczory kawalerskie czy imprezy integracyjne dla firm. Prowadzimy także szkolenia barmanów oraz baristów. Służymy doradztwem w wykonaniu drinków jak również w doborze alkoholi. Naprawdę umiemy zabawiać zgromadzonych. Mariusz Grzesik z ekipą zaprasza! Wejdź na naszą stronę www oraz sprawdź nas już dzisiaj!

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Catering

Catering - nowa strona:

Adres: