Atrykuły BHP Podkategoria: Atrykuły BHP

Sortuj po:

 • BHP Katowice »

  W celu poczucia bezpieczeństwa konieczna jest wiedza a także umiętności. Z kolei aby to posiadać, należy się najpierw dużo nauczyć. Przedsiębiorstwo Behapeks napewno każdemu w tym pomoże. Przedsiebiorstwo ma w swoje ofercie liczny zakres szkoleń z obszaru BHP i PPOŻ. Wielkim powodzeniem raduje się kurs udzielania pierwszej pomocy i podstawowych zabiegów resuscytacyjnych. Behapeks oferuje szkolenie z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy przez system E-learning. Firma Behapeks prowadzi również mnóstwo usług, w tym przygotowywanie zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami instrukcji bezpieczeństwa pożarowego oraz przygotowywanie graficznego planu ewakuacji budynków. Przedsiębiorstwo Behapeks zajmuje się sprzedażą produktów ochronnych, apteczek a także gaśnic. Firma przyjmuje zlecenia z całej Polski. Prowadzimy także takie usługi jak :ocena ryzyka zawodowego

  Data dodania: 10 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kabiny dla palaczy - palarnie »

  Palarnia smokecenter.pl to doskonały wybór kabiny dla osób palących służących do eliminacji dymu papierosowego. Nasza kabina dla palacza zapewnia doskonałą wentylacje dymu tytoniowego dzięki czemu nie przedostaje się on na zewnątrz. Nasz Palarnia została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Palarnie oferowane przez naszą firmę są wyjątkowo tanie oraz łatwe w eksploatacji. Palarnie smokecenter.pl to najlepszy wybór kabiny dla palaczy eliminujących dym tytoniowy. Nasza kabina dla osób palących zapewnia niezawodną wentylacje dymu papierosowego dzięki czemu nie przedostaje się on poza kabinę. Nasza Palarnia jest wykonana z najwyższej jakości materiałów. Kabiny dla palaczy oferowane przez naszą firmę są bardzo tanie oraz przyjemne w eksploatacji.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Środki do mycia i dezynfekcji - Polchem »

  Zagwarantowanie super czystości wszędzie to nasze zadanie, który realizujemy odkąd prowadzimy działalność. Prowadzimy działania aby dopasowywać produkty z naszej oferty do zmieniających się potrzeb rynku, tak żeby była atrakcyjna. Poszerzamy również paletę proponowanych przez nas produktów tak aby klienci dostali u nas to co jest im potrzebne. Wyposażamy odbiorców w specjalistyczne środki do mycia i dezynfekcji, centralny system mycia i dozowania a także artykuły utrzymania czystości. Wszystkie maszyny i urządzenia wykorzystywane w centralnym systemie mycia zrobione są ze stali kwasoodpornej co zapewnia ich ponadprzeciętną trwałość i odporność na zużycie. Gwarantujemy niezwykle duża jakość proponowanych produktów, która na pewno ukontentuje wszystkich kupujących. Serdecznie zapraszamy na firmową witrynę internetową po dalsze informacje z oferty.

  Data dodania: 03 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na HDS »

  Almat Ośrodek Kształcenia to firma prowadząca szkolenia od wielu lat. Firma prowadzi szkolenia pozwalające uzyskać uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi akumulatorowymi i spalinowymi. Wydawane przez Almat uprawnienia dotyczą wszystkich typów wózków jezdniowych z napędem silnikowym, są bezterminowe i honorowane na obszarze krajów Uni Europejskiej. Równocześnie organizujemy kursy na obsługę żurawi przeładunkowych, suwnic, ładowarek teleskopowych, wciągarek i podestów ruchomych jak również kursy BHP dla wszystkich grup zawodowych.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Atrykuły BHP

Atrykuły BHP - nowa strona:

Adres: